Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
A Kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
A Kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
A Kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
A Kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
A Kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
A Kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
A Kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
A Kastély - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
A Kastély - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael A Kastély - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Amélia M Howle
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Arysha Wolf
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Russel O Donnell
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Royan Hannigan
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Artemis Othen
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Roxanne Cole
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
A Kastély - Page 2 I_vote_lcapA Kastély - Page 2 I_voting_barA Kastély - Page 2 I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 A Kastély

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 10:03 pm

*Nem ellenkeztem. hagytam had gondolja azt amit akar, de végeredményben igaza volt. Tényleg adtam neki egy életet, de nem kértem bele egyezését.
Mikor mondta hogy látott olyan filmeket, egy kisebbet csaptam a párkányra.*
-Nos, akkor felejtsd el mindazt amit ott láttál, mert ez baromság. Egy cseppet sem úgy nézünk ki, s nem elég az ha elcsap egy autó. Attól még nem halunk meg. igaz megsérülünk, de hamar meggyógyulunk, s eloldalgunk. Az ezüst ékszereket felejtsd el, mert allergiásak vagyunk rá.*magyaráztam, s közben kinyitottam az ablakot, kicsit kihajoltam, s megszemléltem a tájat. Úgy gondoltam, lassan majd ránk fér egy séta, persze csak akkor, hogyha nem akar aludni egyet.*
-Igen. Ez. Már elég régóta nem vettem fel ezt az alakomat. A mi poénunkkal élve, régen sétáltattam meg magam, és ezt kicsit zokon vette, s Gaia törvényei ellen tett. Az emberek nem tudnak rólunk, s ez annak köszönhető, hogy nem sűrűn változunk át előttük. Bár megesett néhányszor a történelem folyamán, hogy néhányunk megőrült.
*Elhallgattam, majd leszálltam az ablakból, s odaléptem hozzá. Leültem az ágy szélére.*
-Majd elmegyünk a ruháidért, bár vagyunk itt egy páran, szóval ruhában nincs olyan hogy valami nincs.
*felkeltem, majd ismét az ablakhoz lépkedtem. A hol már leáldozóban volt.*
-Bármerre is mész, mindig tudni fogom merre vagy, s te is érezni fogod hogy a közeledben vagyok. Ahogy a falkában bárki más is. ..
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 10:22 pm

-Rendben. Nem is nagyon hittem hogy igazak lehetnek azok a filmek. Ami azt illeti sosem hittem a vérfarkasokban vámpírokban meg ilyesmikben. Nem szerettem a tündérmeséket és a happy endes történeteket sem. talán mert sosem éreztem happy endet. Bár, ez végül is az én hibám is lehet nem?
Teszem fel a költői kérdést egy keserű félmosollyal. Sosem hittem ezekben a filmekben, meg a mesekönyveket sem szerettem, inkább regényeket olvastam, amelyekben nincs happy end. Egyetlen egy mesét szerettem a Kis herceget, de fogalmam sincs miért. Talán mert együtt tudtam érezni a szereplőkkel vagy mi a szösz, de konkrétan sosem tudtam volna megfogalmazni miért is szeretem. Mikor kinyitja az ablakot elmosolyodom, és élvezem ahogy a hűvös szellő beáramlik az ablakon, és kissé meglebegteti a hajam. Most már kezdem sokkal jobban érezni magam, így kicsit kinyújtóztattam a végtagjaimat, ami a hatalmas ágyban nem is volt nehéz feladat.
-Értem.-jelentem ki velősen, majd mikor az ágyra ül közelebb csúszok hozzá. Most szükségem van valaki közelségére, talán azért érzem ezt mert ő az Alfa, nem tudom. De megnyugtat a közelsége.
-Szóval ha...ha nem tör ki belőled a farkas, és mondjuk nappal futunk össze egy plázában vagy nem is tudom, meg sem fordul a fejedben hogy átváltoztatsz?
Kérdezem komolyan, majd mikor a cuccokra terelődik a szó elmosolyodom.
-Nem a ruhákról van főleg szó. Csak van egy könyv ami fontos nekem, azt szeretném majd elhozni.
Kinézek az ablakon és látom hogy a Hold egyre lejjebb ereszkedik a horizonton. Hajnalodik. Nem is tudom örülök e ennek.
-Értem...szóval mintha egy nyomkövetőt raktál volna rám...-mosolyodok el.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 10:57 pm

-Nem létezik boldog befejezés. Soha nem is volt. ha az létezne, akkor nem itt lennék. Akkor lenne családom. Bár belegondolva, akkor már réges rég meghaltam volna.*mondtam magam elé meredve, s mikor közelebb ült hozzám, halvány mosolyt engedtem meg magamnak. Úgy helyezkedtem, hogyha akart, odabújhasson hozzám, hisz mi szeretjük a társaságot, még akkor is, hogyha olyanok vagyunk, mint amilyen én magam is voltam*
-Az igazat megvallva, akkor nem történt volna ez meg. Ha csak nem akadsz rám, vagy én rád. Nálam ez sosem tudható. van amikor imádni való, de van mikor utálatos dög vagyok...*mormogtam, majd felsóhajtottam, s egy pillanatra lehunytam szemeimet.*
-Miután felkeltél, kicsit fura lesz a hallásod, és élesebben fogsz látni, és messziről megérzed majd az illatokat, s sokkal erősebben fognak rád hatni. Ha szükséged lenne rám, mindig itt vagyok a közelben, s jövök, hogyha kellek.*mondtam, mintegy nyugtatásul szánva neki, majd alsó hajamba haraptam, megigazítottam hajamat.
-Most magadra hagylak. Aztán, majd elmegyünk a cuccaidért. Ha bármi kell...*nem folytattam, hisz gondoltam úgy is tudja mi a helyzet akkor.*

//bocsi hogy ilyen rövid lett//
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 11:10 pm

Érzem a fájdalmat a hangjában és azt is mennyire magányos,pedig egy hatalmas falkában él. Nem is nagyon értem ezt az egészet. Biztosan szüksége van valakire, aki nem olyan mint ő. Most kezdem csak megérteni hogy egyáltalán nem boldog. Ebben kicsit hasonlít rám. Mindig is vágytam egy családra, vagy valakire aki megért és mindig számíthatok rá, valakire aki segít és nem is tudom, csak úgy ott van. Most látom csak hogy nem is szeret annyira farkas lenni, hogy ez számára nem felhőtlen öröm.
-Valóban ritka de azért létezik boldog befejezés nem? Vagy ne is áltassam magam?
Kérdezem keserű, fagyos mosollyal, majd a vállának döntöm a fejem. Nem tudom mi késztetett erre a reakcióra,de jobban érzem magam tőle.
-Ez még nem a vég. Számodra is lehet még boldog a befejezés hidd el... Ezernyi dolgot éltem már át, ebben mégis biztos vagyok.
Biztatónak szánt mosollyal nézek a szemébe, majd elgondolkozom. Talán nem kéne ennyire beleásnom a lelkébe, hiszen nem biztos hogy épp egy szinte teljesen ismeretlen lánnyal akarja megosztani ezeket a dolgokat, főleg úgy hogy egy "hibájának" a következménye vagyok. Legalábbis a farkas énem. Elnevetem magam.
-Azt hiszem nekem egy éjszaka alatt sikerült megtapasztalnom mind a két énedet.
Ez igaz is, hiszen a Hudson partján tényleg egy utálatos farkas volt, most meg egész kedves. Csak kicsit megtörtnek tűnik. Azt hiszem új életcélom lesz, mégpedig hogy egyszer lássam igazán boldognak Rafaelt.
-Rendben. -majd mikor azt mondja most elmegy elkapom a kezét.
-Várj...azt hiszem kicsit jobban vagyok, és ömm...valójában szükségem lenne egy kis friss levegőre, szóval eljöhetnél velem sétálni vagy valami,mert azt hiszem kicsit eltévednék. -mosolygok rá erőtlenül,de kétségtelen hogy sokkal jobban vagyok.

/No problem Smile /
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 11:27 pm

*Az amit mondott, hogy rám is vár a boldogság, kis mosolyt csalt arcomra, de nem igazán hittem benne. Körbe forgattam szemeim, s úgy éreztem még egy két dolgot el kell neki magyaráznom, ami fontos, amit tudom hogy nem ért.*
-Tudod, sokszor van olyan hogy egy hatalmas ágyon összebújunk. Szeretjük a társaságot, ha közel lehetünk a másikhoz. Ebben hasonlítunk a valódi farkasokra. szeretünk egymás közelében, s persze játszani is.
*Elhallgattam, majd felvontam szemöldököm, mikor megjegyezte, hogy mindkét oldalamat sikeresen megismerte. Nem mondtam neki hogy ez nem teljesen igaz, de azért még is valamit válaszolnom kellett rá, még akkor is, ha egy kicsit furi volt. De ha nem ismer meg, akkor sosem fogja megtudni hogy bízhat bennem, pedig ez aztán így volt, s még igaz is, talán mindennél jobban.*
-Tudod, én katona vagyok, és nem igazán van mellette másra időm. Foglalkozom a falka ügyeivel, azzal amit tenni kell, fizetem a számlákat, de párom... nos hát, nem vagyok az a fajta, ki képes lenne kibírni az ilyen kötöttségeket.*mormogtam.* De lehet esélyed arra, hogy normális életet élj, hogy legyen családod, de emberek között lenni, főleg telehold idején, egy cseppet veszélyes. Legalább is néha. *már éppen készültem volna kimenni, mikor megállított, s közölte velem, már jobban van, s sétálna egyet szívesen. Elmosolyodtam, majd a szekrényhez léptem. Kivettem belőle pár ruhát, s letettem neki az ágyra.*
-Tessék. Ezeket vedd fel. Jónak kell lennie. Ha kész vagy, akkor gyere a Halba... aztán sétálhatunk egyet.*mondtam, majd fogtam magam, s kimentem onnan. Utam egyenesen levezetett az előbb említett helyre.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 11:43 pm

-Értem...azt hiszem nekem ez eléggé nos, furcsa lesz. Mármint nem szoktam hozzá ahhoz hogy sokan vannak körülöttem.
Mosolyodom el. Mintha neki tényleg nem jelentene nagy boldogságot ez az egész,és az az érzésem jobban érezné magát ha nem kéne farkasként élnie. Látom rajta hogy nem nagyon hisz abban amit mondtam, hogy szerintem mindenkire vár a boldogság, csak hosszú utat kell megtennie amíg megtalálja.
Mikor f elvonja a szemöldökét, azt hiszem némi kételyt látok benne megcsillanni. Nyilván nem úgy gondoltam hogy ismerem őt, de azért ízelítőt kaptam a két oldalból.
-Szóval katona...-mormogom magam elé.
- Pár? Kötöttség? Azt hiszem ezek a dolgok nem nekem valók. Valahogy sosem voltam az a nyitott típus és az ismerkedés is nehezemre esett. Valahogy a gyerekkorom bizalmatlanná tett. És annyira még senkiben nem bíztam hogy a páromnak nevezhessem, és amúgy is...túl sok macerával járna, és amúgy is, nem hiszem hogy nekem való lenne ez a dolog. Úgy gondolom ki kell élvezni az életet ahogy csak lehet...
Mondom neki. Mikor a ruhákat az ágyra rakta elmosolyodtam,majd bólintottam. Amikor kiment szépen felvettem a ruhákat, amik nagyjából jók is voltak rám, majd az említett helyre mentem. Egy farmer, és egy pulóver volt csak rajtam, na meg a tornacipőm, amit szerencsére megtaláltam a szobában.
-Nos merre megyünk? -kérdem egy mosollyal, majd várakozón fürkészem a tekintetét. Lehet hogy túlságosan indiszkrét voltam,de hát ez van, minél jobban szeretném megismerni, mint embert is, és nem csak mint az Alfát.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 4:00 pm

*Míg odalent várakoztam elgondolkodtam egy pillanatra. Azokon, amiket a lány mondott a kötöttségekről. Hogy ő sem szerette, hogy nem volt annak hívében. Ez egyfajta jó pontot jelentett számomra. Igaz magam sem értettem hisz volt egy lányom, de már nagyon régen nem hallottam felőle, s még csak nem is láttam. megvontam vállamat, egy kicsit elgondolkodtam, vajon mit is tehetnék most. Mi lenne a megfelelő megoldás, de nem jutottam valami sokra.
Míg várakoztam, elintéztem néhány telefont, megkértem Robertet, hogy foglalkozzon egy kicsikét a fiatalabb nemzedékkel, beszélgessen el velük, legyenek úrrá a dolgokon, s próbáljon előrébb haladni velük a tanulásban.
Persze tudtam, hogy ez neki nem képez akadályt. Erős volt. Az én jobb kezem. Bármit megtudott tenni, amire csak kértem őt. S nem csak itt volt társam, de a katonaságnál is. Ő volt úgymond a támaszom, mikor egyszer-egyszer olyan nagyon magam alá kerültem.
Lassan megérkezett a lány, s én magamra kaptam egy vastagabb kapucnis pulóvert, s megvillantottam felé egy kedves mosolyt, s felé nyújtottam egy kabátot.*
-Ha szeretnéd, körbevezetlek odakint, hogy megismerd nagyjából a helyet. Az elkövetkezendő napokban, úgy is tanulni fogsz. Elmagyarázom neked, mi miért van, s ha kérdésed akad, bármire szívesen válaszolok.
*Mondtam, s elindultam kifelé. Végigmentem a folyosón, egyenesen a hatalmas kétszárnyas tölgyfaajtóig, mely fafaragók munkáját dicsérte. Előre engedtem a lányt, majd én utána mentem ki. A farkasok, kik közben szembe jöttek velünk, kicsit meghajtották fejüket, s szabaddá tették nyakukat, ezzel jelezve tiszteletüket felém. Fejet hajtottam én magam is, majd karom nyújtottam a lánynak, hogyha akar, belém karolhasson. *
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 4:17 pm

Figyelmesen végighallgattam. Valahogy úgy éreztem ő is az a fajta ember, vagyis inkább farkas aki nem szeret különösebben beszélni. Én sem voltam az a fecsegő típus, de azért ha volt valamiről egy tiszta véleményem azt azért mindig is közöltem.
Azt hiszem nem is örültem volna ha Rafael az a "folyton dumálok" típus lett volna, mert azt nem nagyon bírom elviselni. Valahogy hülyén éreztem volna magam, bár az enyhe zavarodottság így is bennem volt. Elgondolkoztam azon is mi lett volna, ha nem megyek el sétálni. Akkor semmi nem változott volna. Mikor a kabátot nyújtotta felém, elvettem majd magamra kaptam. Nem mondtam semmit, úgy is tudtam hogy tudja hogy hálás vagyok neki mindenért, még akkor is ha ezzel ő nem értett egyet. Márpedig én rendületlenül hittem hogy jót tett velem, és ezt mindenképp viszonozni akartam.
Bár arról még nem voltak tiszta elképzeléseim hogy mégis hogyan, de azért kezdtek körvonalazódni a dolgok.
-Rendben, mehetünk - jelentettem ki,majd mikor a karját nyújtotta belekaroltam, és úgy indultunk el. Néhány farkas szembejött és mikor fejet hajtottak nem nagyon tudtam hogy én mit is tegyek, na de most már mindegy is.
-Hány farkas van a falkában?
Tettem fel az elég ésszerű kérdést, majd egy újabb is megfogalmazódott elmémben.
-És sok új van? Mármint olyan mint én...-kérdeztem egy kicsit halkabban. A fejemben még ezer meg egy kérdés kavargott,de nem éreztem úgy hogy itt lenne az ideje a feltételüknek. Bár egyet azért mégiscsak tudni akartam.
-Miért lettél épp katona?
Tettem fel a kérdést, bár fogalmam sem volt hogy fog erre reagálni.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 4:41 pm

*Nyugodt léptekkel haladtam, miközben szabad kezem arra a kezére tettem, mivel belém karolt, majd elmosolyodtam kis tanácstalanságát.*
-Az úgy nevezett egyenlőek a falkában, csak egyszerűen köszönnek egymásnak a falkában. Az alfa párt övezi ez a fajta tisztelet. Ám mivel én magam egyedül vagyok, így csak felém jár ez a fajta tisztelet nyilvánítás, no meg a tanácsnak, ha egyszer eléjük kell járulni.*mondtam, mintegy magyarázat képpen. Mikor odakint voltunk már, egy pillanatra megtorpantam. nem tudtam merre is kellene menni, végül arra gondoltam, körbe vezetem az erdőben, egyenesen az oltárhoz.*
-Jelenleg a kastélynak két tucat állandó lakója van. A többiek csak holdtöltekor érkeznek ide. összességében véve, három tucatnyian vagyunk, de ez elég kis szám, ahhoz képest, hogy mennyinek kellene lennie.-feleltem, miközben levezettem őt a hosszabb lépcső soron. Kérdésén elmosolyodtam. S egy egészen kis időre el is gondolkodtam rajta, mit kellene megtennem. Azt sem tudtam már, hogy mért álltam be egykor katonának, hogy mért hajtottam végre mindazt amit tettem. Mért öltem embereket, mért gyilkoltam, mikor farkasom alapjában véve tiltakozott ellene, persze csak akkor, mikor ő maga nem volt már lassan egy hónapja elzárva bennem.*
-Az igazat megvallva, már magam sem tudom mért. Úgy hiszem, eleget akartam tenni akkor apám elvárásainak, de aztán már csak azért tettem, mert nem értettem máshoz, csak a gyilkoláshoz. Igaz közben volt egy olyan időszakom is, mikor jobb voltam bármelyik besurranó tolvajnál.*halványan elmosolyodtam, majd kérdő tekintettel pillantottam rá.*
-Na és te... mit tanulsz az egyetemen? Milyen szakon vagy?*tényleg kíváncsi voltam a lányra. kíváncsi, hisz meg akartam őt ismerni. Szerettem beszélgetni, de valóban nem voltam a szószátyárok császára. Hallgatag is tudtam lenni, ám olykor, ha olyan témába ütköztünk, igazán jó beszélgető társnak bizonyulok.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 5:04 pm

-Értem szóval elég ha másoknak csak szimplán köszönök.
Állapítottam meg a tényt egy mosollyal. Nem tudom miért de arra késztetett hogy mosolyogjak,pedig nem voltam soha az a vigyori típus. Talán túlságosan is komor volt és a mosolyommal akartam őt is kicsit vidámabbá tenni. Nem akartam hogy lehangolt legyen, bár ennek az okát nem tudtam volna pontosan meghatározni. De az az egy biztos volt hogy nem akartam hogy komor legyen és boldogtalan. Konokul ragaszkodtam az elképzelésemhez miszerint jár neki is a boldogság, és mindent megtettem volna hogy ezt be is bizonyítsam neki, már csak azért is hogy igenis belássa hogy márpedig igazam volt.
Mikor elkezdte mondani hány tagja van a falkának, kicsit megdöbbentem, hiszen ez számomra elég nagy szám volt.
Éppen ezért nem is nagyon értettem miért mondta hogy így sem elegendő ez a létszám.
Láttam rajta hogy komolyan elgondolkozott a kérdésemen, aminek azért örültem is, hiszen ebből azt szűrtem le hogy azért komolyan vesz.
-Elvárások...mindig megakartam felelni a szüleimnek, de soha nem sikerült.
Mondtam végül. -Nem érthet valaki csak a gyilkoláshoz..olyan egyszerűen nincs. Megölni embereket parancsra.Bár még mindig jobb annál mint amit az apám tett. Csak tudod ezt sohasem értettem. Nem hiszem hogy képes lennék bárkit is megölni, vagy ha mégis utána nem is tudom mit tennék...
Persze ezzel nem akartam őt bírálni, hiszen a katonákat azért megtudtam érteni. Valamiből élniük kellett nekik is, ráadásul ha ők nem ölik meg az ellenséget meghalnak. és ez azért számított.
-Én? Hát bölcsészkarra járok. -mondom tárgyilagosan. Nem éreztem olyan fontosnak ezt az egész egyetem dolgot, mégis akartam, hogy befejezhessem, hiszen író akartam lenni. Ismét eszembe jutott egy kérdés, de tudtam erre nem fog olyan jól reagálni, így kissé félve kérdeztem meg.
-Tudod elég öm...magányosnak tűnsz. És persze megtudom érteni egyrészről,mivel én magam is tudom milyen az,csak hát itt van az egész falka, akik felnéznek rád, és, és szeretnek is.
Elgondolkoztam.
-Ne érts félre,nem akartam túlságosan indiszkrét lenni, csak azt hiszem próbállak megfejteni.
Azt hiszem nagy hibám volt mindig is hogy túl őszinte voltam.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 5:25 pm

-Most még nem hiszed. De majd mikor túl leszel a harmadik, vagy épen negyedik átváltozásodon, akkor már tudni fogod azt, hogy képes vagy rá, és még csak lélekfájdalmat sem érzel attól, amit elkövetsz. Ámbár, nálunk szokás, hogy bocsánatot kérünk az áldozat szellemétől. Hisz az őzek életét is Gaia adta...
*Elhallgattam, majd összevontam szemöldökömet. Már nem voltunk messze az erdőtől, s tudtam társaim, szívesen csatlakoznának majd hozzám. Jobban mondva hozzám. Igazi farkasok, kiknek fontos a társaság, kikkel igazán önfeledt módon lehet játszadozni. *
-Akkor érdemes befejezni. Még akkor is, ha már nem tudod mért vagy ott. Tanulás fontos. De ami a legfontosabb, az a titoktartás. Senkinek sem mondhatod el. Emberek ellen nem használhatod erődet. ha csak nem jön rá hogy mi vagy. Akkor cselekedni kell. olyan esetben két választásod van... megölöd, vagy pedig hagyod futni, s az orvosok majd tébolyodott elmeállapotúnak ítélik őt. *elmosolyodtam, hisz erre volt egyszer kétszer már példa, vagy rá sütötték, hogy túl sok filmet látott az ember. Aztán mikor már az erdő szélénél álltunk, rá emeltem pillantásom.*
-Tudod, az hogy magányosnak tűnök, talán még nem jelenti azt hogy az is vagyok. Jó, az tény és való, hogy szeretnék családot. nem ilyet mint ez. Rendes családot, de tudom, nem tudnék hű lenni...nálunk meg alap követelmény a hűség. Az őszinte szerelem, miben eddig csak egyszer volt részem, de az már régen volt.*megvontam vállam, s tovább indultam.*

//Folytatás az erdőben//
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 6:13 pm

Ralf


Láttam az arcán hogy nincs oda a kacsáért, de nem nagyon zavart, valami kiáltott bennem hogy márpedig kell az a kacsa , nincs vita. Egy halvány mosoly jelent meg az arcomon mikor azt mondta lehet róla szó.
Ennek örültem, mert azt jelentette hogy van itt kacsa, és ehetek fincsi sültet. Vágytam az ételre,ami komolyan aggasztott mert ennyire sosem voltam zabagép, most viszont úgy éreztem mintha bármit feltudnék falni, egy egész szarvast is.
Mikor megmondta mit is segíthetek összevontam a szemöldököm, de persze igyekeztem nem kimutatni hogy totál amatőr vagyok. Elkezdtem reszelni amint odaadta a dolgokat hozzá. Hát azt megállapítottam hogy ez sosem lesz a kedvenc elfoglaltságom. Közben törtem egy kis darabot a sajtból és megettem, és ha észrevette kicsit zavartan mosolyogtam rá, de hát olyan csábító volt az a fránya sajt.
Mikor borral kínált elgondolkoztam, sosem szerettem a piát, még akkor sem ha tudtam jól hogy annyit iszok amennyit akarok, valahogy mégsem, de aztán úgy éreztem a hangulatba teljes mértékben belefér a bor, így csak bólintottam.
-Aha kérek. Köszi.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 10:31 pm

*Kitöltöttem neki a bort, finom mozdulatokkal kezébe adtam, majd megnéztem hogy áll a kacsa. Szerencsére hamar olvadt, s így nem kellett sokáig várni rá. Nem szeretek várakozni főzésnél, főleg akkor nem, ha valamit olyan hirtelen kell megtennem. S most, most itt vagyok, egy éhes kölyökkel, s arcomon halvány mosoly játszik tőle, hogy van akinek szüksége van rám.
Besóztam, betettem a sütőbe, majd előhalásztam a húst is, sz kellő fűszerekkel szórtam be, közben bekapcsoltam a rádiót, hogy azért ne a némaságban legyünk.*
-Ha bármi más kérdésed is lenne, mint a kaja, nyugodtan tedd fel, s ha tudok, válaszolok neked rá.
*reméltem fog kérdezni, s nem kell olyan kukán néznem maga mellé, amíg iszogatom azt az egy pohár boromat. Míg a kacsa sült, leültem az egyik székre, elhelyezkedtem s tekintetemet rá szegeztem. kedves, ámde mégis bűnbánó volt pillantásom. Azok a fura hangulat változások, melyek egyik pillanatról a másikra tőrnek rám, azt sem tudva mihez is kellene kezdenem. Mi lenne a megfelelő, s mivel kellene egy cseppet ellenkeznem, még a magam terén is. *
-A kacsád sül, és hamarosan meglesz a sült is. Roskadásig lesz az asztal, de szeretném ha addig ennél belőle amíg még meleg!
* nem szerettem ha hagyják kihűlni az ételt. Talán ezt valahol szedtem fel magamra, mert családomban annak idején ilyen ember nem volt. Akkor még örültünk neki ha esetenként egy tál hideg ételt is magunkhoz vehettünk.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2010 9:04 pm

[pár nappal később…]

A történtek óta nem igazán mozdult ki a szobából sőt, nem kelt fel az ágyból. Úgy érezte szüksége van egy kis pihenésre pedig nem volt fáradt…. testileg. De még mindig nem tudta felfogni mi is történt vele és pihenés minden bizonnyal egyszerű ürügy volt, hogy addig se kelljen szembenéznie az igazsággal. Megváltozott. Már nem az ki volt napokkal ezelőtt. Mivel nem lakott szüleivel ezért csak egyszer beszélt velük telefonon és azt hazudta megbetegedett és ne látogassák meg nehogy elkapják ezt a betegséget.
Szerette szüleit és otthonát de most csupán ezt a kis szobát tekintette igazi otthonának. Ralf a fene tudja miért de egyre ritkábban tér be hozzá és ha be is néz leszámítva az alvást akkor is csak egy kis időre. Nem kérdezett semmit, úgy volt vele úgy is mondja ha valami rá is tartozik de egyelőre még is csak egy újonc volt a falkában.
Nem volt fogságban még is úgy érezte persze erről saját maga tehet senki más. Egy fehér felsőbe és aerobic nadrágban lépett ki szobájából és körülnézve sétált a lépcső felé, hogy leérve keressen egy kis társaságot vagy csak járjon egyet. Az legalsó szinten egy hatalmas fekete színű állat fordult be mire Meg felsikkantva hátrált a korlátnak. Elfelejtette hol is van. A farkas hatalmas, busa feje felé fordult és ragyogó zöld szemeivel meredt a kölyökre egy morgás kíséretében. Fenyegetőnek hallatszott de egy alapos szimatolás alá vetve a nőt fújt egyet és vágtatott föl a lépcsőn, hogy elvesszen a folyosó sötétjében.
~Hát ez nem volt valami barátságos fogattatás.
Egy kanapéra ülve döntött úgy, hogy onnan fogja szemlélni a lakosokat egy ideig a többit meg majd kitalálja….
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2010 9:26 pm

*Volt egy kis elintézni valóm, s a napokban nem igazán értem rá, de tudtam hogy ez nagy hiba volt a részemről. Most igaz csak lazítottam, s futni voltam az erdőben. Egy melegítő alsó, egy atléta, és egy törölköző volt a nyakamba akasztva.
Beérve a nappaliba, mikor megpillantottam Meg-et, elmosolyodtam. Odaléptem hozzá, majd egy puszit nyomtam arcára. Reméltem nem hozom rá a frászt.*
-Szia! Ne haragudj hogy mostanában olyan keveset voltam veled, de akadt egy két elintézni valóm. Most úgy tűnik, egy ideig ráérek... szóval, ha lenne valamihez kedved, vagy csak kérdésed... ne kímélj.
*mondtam miközben megtöröltem homlokom, majd letelepedtem a kanapé elé vele szemben, s felpillantottam rá, mint valami kisgyerek, oldalra billentettem fejemet.
Olyannak láttam, mint még szinte senkit soha. Szép volt. S nem egy vödör smink tette széppé. Alapból az volt. Szép, és fiatal, s már örökre ilyen marad. Az én hibámból, de nem emészthetem emiatt magam állandóan. Valamit kell tennem annak érdekében, hogy legyen valami, amit tudok értékelni magamban, s nem csak azt a felemet, amivel elhitetem hogy ember vagyok, mikor egy egészen kicsit sem voltam az.*
-Hogy vagy?
*Őszinte kérdés volt. Tényleg érdekelt mi van vele, hiszen még is csak hozzám tartozott. Az én vérem volt immár, s ilyesfajta módon, az ilyesmi úgy hiszem jogosan érdekel engem*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 1:14 pm

Ralf

Mikor megkaptam a bort csak elmosolyodtam, majd egy darabig csak nézegettem a poharat a benne lévő itallal együtt. Soha nem szoktam inni. Vagyis ez nem teljesen igaz néha megkóstoltam pár dolgot de ennyi. Az pedig olyan jelentéktelennek bizonyult folyton hogy soha nem is számoltam. Most csak bámultam a poharat mozdulatlanul és azon tűnődtem hogy lehettek ennek a rabjai a szüleim. Valahogy képtelen voltam megérteni. Belekortyoltam és lehunytam a szemem, mert azt hittem úgy könnyebb lesz rájönnöm. De nem sikerült. Csak a bor ízét éreztem semmi egyebet. Bár azt sem tudtam mi mást akartam érezni.
Miután Ralf bekapcsolta a rádiót, csak némán hallgattam. Valahogy nem tudtam mit is kéne tennem vagy esetleg mondanom. Mikor azt mondta bármit kérdezhetek kissé elgondolkoztam. Volt valami amire már kíváncsi voltam de nem nagyon akaródzott feltenni a kérdést. De úgy éreztem itt az ideje.
-Hogy lettél vérfarkas?
Kérdeztem nemes egyszerűséggel mintha csak azt kérdeztem volna "Hány óra?". Nem is értettem miért kérdeztem meg ilyen lazán, de már megtörtént szóval el is vetettem ezt a gondolatot. Ő csak leült. Nekem valahogy nem tűnt kecsegtetőnek a dolgot így inkább állva maradtam és úgy fürkésztem az arcát. Olyan ingadozónak tűnt a hangulata, és láttam a szemeiben a bűnbánást.
-Meglesz. Farkas éhes vagyok.
Vigyorogtam rá és a sütőt néztem , mintha csak azt vártam volna hogy a nézésemtől előbb kész lesz.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 4:49 pm

*Ez volt az eddigi legjobb kérdés amit feltett nekem. Hogyan lettem az ami. Hogy lettem farkas, hogyan mimódon. Annyiféleképpen lehetett volna feltenni ezt a kérdést, ő mégis úgy tette fel, mintha csak egy egyszerű minden hétköznaphoz hozzátartozó kérdés lenne. Mintha csak annyit kérdezettvolna hogy esik e kint az eső.
Felpillantottam rá, majd tekintetem újra borospoharamra szegeztem. Olyan volt, mintha annak címeztem volna szavaimat.*
-26 éves voltam. Azokban az időkben, akkor én már rég harcoltam. Szinte mindig katona voltam. Csak védeni akartam a családom. legalább is akkoriban még azért harcoltál. A hazádért, és a családodért. Nem úgy mint mostanában. Hogy a hatalom a lényeg, hogy megszerezd azt amit kitűznek eléd. De itt ez most nem is lényeges.
*Felkeltem, odamentem a sütőhöz, két fogókesztyű segítségével kivettem a tepszit onnan, s letettem a fa púltra. Megforgattam a kacsát, bekentem, majd visszatettem a sütőbe, s elkezdtem csinálni hozzá egy kis salátát is, amivel nem is volt olyan sok dolgom. Közben tovább meséltem.*
-Egy nap, egy elhagyatottabb helyen kötöttem ki. olyan vidéken, ahol talán ember fia egymagában, főleg nem éjszaka, az akkori babonás környezetben nem mászkálna. Fura egy elhagyatott hely volt. Nem értettem mért is mentem oda, de valamiért még is ott kötöttem ki. Egymagam, fegyver nélkűl.*Egy pillanatra újra elhallgattam, hisz megvágtam kezem a nagykéssel, de szinte azon nyomban össze is forrt a seb, s már híre hamva sem volt hogy megvágtam volna.*
-valami mozgolódott ott a sötétben az elhagyatott régi épületek között. Ember volt. és az volt a legviccesebb az egészben hogy ismertem. legalább is azt hittem hogy ismerem. Próbált figyelmeztetni, kérni hogy menjek el, de nem tettem meg. Ott maradtam, de mikor már átváltozott, késő volt. hatalmas szörnyeteg lett belőle.
Háborúban más ha az ember lát furcsa dolgokat Új fegyvereket, meg hasonlókat. De ott, és akkor a háború után, ez már sok volt. Nem is kicsit.
*Ismét elhallgattam. Az óra lecsörgött kivettem a kacsát, s betettem helyére a húst, hogy had süljön meg az is, s közben a tészta is elkészűlt.*
-Azt hittem ott helyben megdöglöm. Akkora fájdalmat még soha nem éreztem. égett a húsom, felszakította a hátam, a vállam, s csak ott hagyott. nem ölt meg. S még volt képe bocsánatot kérni azért amit tett velem.*felsóhajtottam, aztán a lányra pillantottam, s belekortyoltam boromba.*Ha nem akad rám egy falka, akkor nem tudtam volna meg mi van velem, s talán eszeveszett gyilkos vált volna belőlem....
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 01, 2010 10:57 pm

*Csendben hallgattam végig Ralf történetét. Nem akartam közbeszólni mert féltem hogy azzal elrontom a hangulatot vagy hasonló. Csendben figyeltem és kissé csodálkoztam is a történetén, de természetesen meg tudtam érteni. Bizonyára nem lehetett kellemes, de ha azt veszem nekem sem volt egy leányálom. *
-Hidd el, azt hiszem el tudom képzelni. *Mosolyogtam rá, majd egyre türelmetlenebbül vártam az ételt. A fejem tombolt és aludni akartam. Jó sokat, egy pihe puha ágyban. * - De ha megölt volna akkor én sem lennék most itt és azt hiszem annak nem örülnék.
*Vigyorogtam rá, majd beletúrtam a hajamba. Ásítottam egy jó nagyot. Képtelen voltam nyitva tartani kék szemeimet, szinte már követelték hogy lecsukjam őket és álomba mélyedjek. Ralfra néztem és reménykedve vártam hogy elkészüljön az étel, mert már komolyan kezdett leragadni a szemem.*
-Na hogy áll a kaja? *Szökkentem oda mellé és érdeklődve figyeltem a sütőt.*
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 9:49 am

*Halványan elmosolyodtam, s úgy pillantottam rá. éreztem hogy fáradt, hiszen eléggé kimerítő napja volt. Mikor odalépett hozzám, s a kaja után érdeklődött, megvillantottam felé egy mosolyt.*
-A kacsád, és a salátád készen van. nemsokára meglesz a többi is, ám ha akarsz, akkor addig ehetsz egy kis kacsát, vagy salátát, bár én egy ideje nem rajongok a salátáért. Kiegészítőnek jó...de csak magában borzalmas.
*persze a magam fajták, mind így gondolkodnak. Kivéve persze azok, akik még mindig próbálják magukkal elhitetni, hogy ők igen is emberek, s hogy szükségük van arra, hogy zöldségekkel is tömjék magukat.
Jó persze néha kell enni azt is, hisz minden lény rágcsál néha egy kis füvet, ami a tisztáson nő, de én inkább maradok a salátánál. Legalább is, ha elfog rá a késztetés.*
-Aztán ha ettél, irány lefeküdni! Holnap egy csomó mindent át kell beszélnünk. Mindazt a változást, ami keresztül mész, és persze tanulni is kell. Tudod, mint az iskolában.*kacsintottam rá, majd az asztalra tettem az immáron össze szeletelt kacsát, és a salátát, vettem elő neki tányért, majd a sültet megfordítottam, s némi idővel később, már az is elkészült, s persze hozzá a köret is.
Vettem elő étkészletet magamnak is, majd vágtam egy szeletet magamnak a húsból, s persze a makaróni is ott volt az asztalon. Kész svéd asztal! Három fogásos menü! Igazán jó teljesítmény ennyi idő alatt.*
-Fel kell készülnöd az első átváltozásra... hamarosan holdtölte jön!*mormogtam, majd tekintetem rá irányítottam, aztán jó étvágyat kívánva, enni kezdtem.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 6:15 pm

*Elképesztő örömmámor tört rám mikor közölte hogy a kacsám elkészült. Elmosolyodtam, majd ránéztem.*
-Rendben. Hátt...én szerettem a saltákat amíg ember voltam. És na...azért én most úgy döntöttem hogy nekem az is kell.
*Vigyorogtam rá. Persze nem akartam elhitetni magammal hogy ember vagyok vagy ilyesmi, egyszerűen csak kíváncsi voltam rá mennyire fog ízleni így, hiszen eddig rajongtam érte, bár a húsokért is. Meg édesség. Hú, azt hiszem túl sok ételért rajongtam. valahogy mindig is imádtam enni, és reméltem hogy ez nem is fog megváltozni, bár ahogy észrevettem magamon, kizárt dolognak tartottam, hiszen most sokkal többet ettem.*
-Oké. *Jelentettem ki, bár nem rajongtam túlzottan a gondolatért hogy holnap megint erről kell beszélnünk, hiszen nagyjából értettem a dolgokat és jobb szerettem volna megtapasztalni.. Persze nem akartam gondot okozni sem éppen ezért csak bólintottam amúgy is jó ha többet tudok arról ami immr bennem lakik.*
-Imádom a sulit. *Mondtam sötét tekintettel.Mikor elkészült az étel én is szettem magamnak és jóízűen fogyasztottam és jó gyorsan is ami azt illeti.*
-Telihold? Ohh igen, persze...hát ömm...értem. *Mondtam kicsit zavartan hiszen el is feledkeztem a teliholdról. na de nem baj, most emlékeztettek rá. Ásítottam egyet.*
-Ha nem gond, akkor én most megyek és alszom egyet. Aztán holnap kezdődhet a tanulás. *Kacsintottam egyet, majd jóllakottan indultam el aludni, persze ha már nem volt mondanivalója vagy ilyesmi..-*
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 11:43 pm

*Mosolyogva figyeltem ahogyan evett. Hogy tömte magába a kaját. Én nem ettem annyit. nem voltam olyan nagyon éhes, de tudtam hogy a többiek mindent szépen elfognak pusztítani, és semmire sem lesz szüksége. Az ég világon semmire. Nem kell majd ugrálni össze vissza meg hasonlók.*
-Ez nem olyan lesz mint az iskola. Ezt még élvezni is fogod Lia.*mondtam elmosolyodva, majd bólintottam.*
-No igen. Erről majd reggel bővebben beszélünk. Most egyél nyugodtan, aztán irány a szobád! Pihenj le. Reggel hatkor megyek érted, és elkezdjük a tanulást.*mondtam neki határozottan, majd felkeltem, s az üres tányérokat a mosogatógéphez vittem. Belepakoltam, aztán visszaültem hozzá.*
-Pihend ki magad! Holnap minden erődre szükséged lesz!
*Felkeltem onnan, majd kimentem a konyhából, de nem mentem messzire. Csak elővettem egy ásványvizes üveget, és betettem a hűtőbe, s reméltem nem tűnik el megint, mire eljutok addig hogy meg is igyam.
Mikor elindult lefeküdni, mosolyogva pillantottam rá.
Én a nappaliba mentem, lefeküdtem a nagy köralakú ülő alkalmatosságra, s kis idő múlva többen is odagyűltek hozzám. kellemes érzés volt. Ott lenni közöttük, s szép lassan elaludni.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 3:06 pm

~ Kicsi lányomnak ~

*Az úton végig csendben voltam. Nem szóltam semmit sem. Tudtam, hogy akar valamit mondani, de nem fogok a fejében turkálni. Nem mondom meg neki, tudom hogy akar tőlem valamit. Majd ha lesz rá lehetősége, és kedve, akkor úgy is megfogja nekem mondani mi az ami annyira nyomasztja, és amit nem mer nekem elmondani.
Befordultam egy elhagyottnak tűnő erdős részre, majd egy pillanatra lányomra tekintettem. Megengedtem magamnak egy halvány mosolyt, majd bekapcsoltam a rádiót. Egy kellemesebb régi nóta szólt benne. Elvoltam vele, s kedvem lett volna dalra fakadni, de valami kezdett zavarni. Túl nagy volt a csend. Talán túlságosan is nagy.
Hatalmas volt a csend, annak ellenére, hogy egy erdőben voltunk. Egy erdőben, ahol elviekben madaraknak, és egyéb lényeknek kellett volna nyüzsögnie, mégsem lehetett hallani semmit sem. Mintha kiirtották volna őket. Vagy ha féltek volna valamitől. De vajon mitől? Leállítottam a kocsit, félúton a Kastélytól, kiszálltam, s körbe tekintettem.
Furcsa szagot hozott a szél, így lehunytam szemem, s a levegőbe szimatoltam, majd kinyitottam, s tekintetemet lányomra szegeztem.*
-Maradj a kocsiban!!
*Persze tudtam hogy ezt nem fogja megtenni. Levettem kabátomat, bedobtam a kocsi hátsó ülésére, s elkezdtem kigombolni ingemet. A távolból éles üvöltés törte meg a csendet. Szívem hatalmasat dobbant. Fájdalmas üvöltés volt ez. Lélekbe maró. Olyan, amit akkor hallatnak, mikor valami nagyon fájt.
Mivel rajtam volt a lánc, így nem tudtam volna átváltozni. Vettem egy nagy levegőt, levettem magamról, odamentem Daph ajtajához, kinyitottam, levettem az ősi ezüstmedált a nyakamból, mely arra hivatott hogy távol tartsa a bennem szunnyadó gonoszságot. Benedvesítettem alsó ajkam, s a medált a lánccal együtt a kesztyűtartóba tettem.*
-Maradj a kocsiban!*szóltam neki újra, miközben szemeimbe ördögi fény költözött. Tudtam hogyha ott maradok, úgy a láncom nélkül, akkor talán még végezhetek is vele. A saját véremmel.
Így aztán elindultam elfelé, bízva abban senki sem követett el birtokháborítást. De éreztem hogy ez nem így lesz. Valaki van az erdőben... bár inkább valami.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 4:21 pm

* Nem kérdezte meg továbbra sem.. Majd ha összeszedi bátorságát talán egyszer rákérdez. Elvégre nem életbe vágó kérdés , sokkal inkább kíváncsiskodni szeretett volna. De mégis olyan hülyén fogalmazódott meg benne a kérdés, ha feltenné biztosra veszi, hogy kinevetné apja. Kissé lefejj kúszott az ülésen és házakat bámulta amik elmosódnak mellette. Egyre csak kifelé haladtak a városból. Korábban még sosem járt erre felé. Kíváncsi volt a helyre nem is kicsit, még sem izgult. Nyugodtan ült és nézegetett , amikor márt elszédült előre pillantott. Hirtelen olyan álmosság lett rajta úrrá , menten eltudott volna szunyókálni. Szép táj túlságosan elvonta figyelmét az alvásról. A sok zöld igazán nyugtató volt szemének. Mindig is nagyom szeretett túrázni és sátrazni a haverokkal, nem mindig volt rá lehetőségük. Anyja oda is alig akarta elengedni , emlékszik rá napokkal előtte könyörögni kellett. Kedvesen vissza mosolygott apjára és újra oldalra nézett. Most márt feljebb ült, főleg miután apja komolyan beköpte , hogy maradjon a kocsiban. Fogalma sem volt, mi történt. De ami azt illeti a frászt hozta rá! Értetlenül nézett apjára ,aki levette kabátját és az ingét is kigombolta. Rossz előérzete volt. Azt se tudta miért álltak meg. Abban biztos volt nem érkeztek meg. Tehát akkor valaminek mégis kellet történnie! Apja megkerülte a kocsit és kinyitotta az ajtót, majd valamiféle nyakláncot tett az kesztyűtartóba. Még egyszer elismételte, hogy maradjon a kocsiba közeb tekintetében nem volt semmi emberi. Bár ez lányát nem ijesztette meg. Csak bólintott , amiben nem volt semmi őszinteség. Ha ismeri elég jól Daphnet apja ,akkor tudja hogy nem fog a valagán ücsörögni a kocsiban. Körül belül két percet bírt várni. Övét kikapcsolta és kiszállt. Mielőtt megindult volna , többször is megindult vissza felé. Fogalma sem volt , hogy mit tegyen. Egyszerűen képtelen lett volna egy helyen ülni. Ajkába harapott és elindult arra az irányba, ahol előbb apja tűnt el. Biztos baromi mérges lesz rá mert nem fogadott szót, de márt nem gyerek. Anyja és épp eleget parancsol neki. *
~ Á biztos nincs semmi baj, lehet csak rám akart ijeszteni! Mi a fenét művelek? Azt sem tudom hová tartok... Maradhattam volna a seggemen! ~
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 4:40 pm

*Elsőre nem tűnt fel semmi sem. Minden olyan átlagos volt. Egy erdő, egy szimpla táj, amiben nincsen semmi furcsa sem. Csak álltam ott meredve a távolban, mikor éles fájdalmat éreztem hátamban. Csak egy hajszál választott el attól hogy felkiáltsak, de mégsem szakadt el, s megtudtam tartani méltóságomat. Megfordultam, s egy termetes alakkal találtam szemben magam. Szívem hatalmasat dobbant. A fegyverből a kezében, már egyből tudtam kivel állok szemben. Morrantam egyet, majd egyenesen szemeibe tekintettem. Olyan hangon szólaltam meg, mintha nem is én lettem volna. Mintha egy másik lény. Egy lény, akinek semmi köze sincs az emberekhez.*
-Látom megtaláltál újra. Hát mégsem döglöttél meg?*kérdeztem, a sebemmel mit sem törődve. Szívem nagyokat dobbant, de nem a félelemtől. Az erőfeszítés volt nehéz. Az, amit azért kellett megtennem, hogy ne váltsak alakot, és ne rohanjak neki már most az elején, miközben még el sem mondta mért jött ide hozzám. Hogy mért keresett fel.*
-Mint mindig, most is kombinálsz öregem... ki mondta hogy téged kereslek?*arcára fintor szerű mosoly költözött, majd fogta magát, s olyan gyorsan, mint mire halandó nem képes, elrohant. Eltűnt, majd egy lánnyal karjaiban tért vissza. Szőke fürtjeiről egyből rá ismertem lányomra.*
-Engedd el!! Azonnal engedd el!!
-Már nem tartozom hozzád! Már nem áll jogodban parancsolni nekem. és most én is elveszem tőled azt, ami neked fontos. Ahogyan te tetted velem is.*emelte fel a hangját. Kezében egy ezüstberakásos csavart pengéjű tőr csillant meg. S nekem csak ennyi kellett. Már ott is voltam előtte, kicsavartam kezét, lányomat ellöktem tőle, s pillanatok alatt egy hatalmas farkas foglalta el helyemet. Szemében ördögi fény csillant fel. Emberi érzelmeknek nem volt nyoma. Egy szál sem.
Nekiugrottam a fickónak, ki oldalamba vágott egy kést, mi iszonyatosan fájt. felüvöltöttem, s cserébe a kínzó fájdalomért, alaposan megmartam őt, amivel ha nem folytatom tovább, talán még az életét is elvehetem tőle. Azt hiszem ez is volt a szándékon. Küzdöttünk. Recsegtek a csontok, mígnem egy hatalmas sziklának vágódtam, s csak arra eszméltem fel, hogy a fickó ott tornyosodik a lányom felett, kezében ugyan azzal a tőrrel.*
-ÉLETET ÉLETÉRT!!!*emelte fel a hangját. A tőr meglódult, s abban a pillanatban én is. Ellöktem onnan lányomat, ezzel megkarcoltam, de nem vettem észre. A szúrás engem ért. Nem hatolt mélyre, viszont cserébe átharaptam hatalmas agyaraimmal a pasas torkát, ki utoljára hörgött még párat, majd kilehelte életét. Én gyorsan visszavettem emberi alakom, s szakadt ruhámban vettem az irányt lányom felé.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 5:24 pm

* Gondolataiból hangok zökkentették ki, határozottan két férfit hallott. Egyik minden bizonnyal az apja volt. A gallyak robogtak lába alatt, így azt hogy miről beszéltek nem tudta ki venni. Meg állt, valami azt súgta nem kellene közelebb mennie. Sőt azt is bánta hogy elhagyta a kocsit, késő bánat! Egyik fának neki dőlt és várta az apját, hátha elő bukkan és közli vele ez a egész egy átkozott vicc volt. Még sem történt így, viszont valaki közeledett felé méghozzá irtó gyorsan , a fa ágak csak úgy ropogtak lába alatt. Daph ekkor menekülőre fogta , ám hiába. Pasi előtte teremet befogta száját és karjába fogta. Minden olyan hirtelen történ esélye sem volt reagálni. Nem tudott menekülni. Ha nem is volt az a félős fajta , most mégis halál félelme támadt. Szíve őrölt módon verdesett bordái között. Alig kapott levegőt, olyan sebesen tartott apja felé vele. Nem tudta hogy oda viszi. Mikor megállt, persze ellenkezett és kapálódzott , minden hiába volt , idegen pasas vas ölelése nem ernyedt el. *
- Engedj el te seggfej!
* Sziszegte és tovább kapálódzott. Ezzel csak akkor hagyott fel, amikor meghallotta a férfi szavait és kezébe lévő fegyvert. Kezeit élettelenül ejtette maga elé. Kés szorongatott és fenyegetődzött. Mégis mi a francba csöppent? Ha mos szót fogad talán nem lenne ez? Gyomra összeszorult , szabályosan levegő után kapkodott. Nem kellett sokáig a férfi karjai között lennie, szerencsére. Apja pillanatok alatt kicsavarta a tőrt a kézéből és el lökte. Földre hasalt , gyorsan elkúszott az álmok futó pasitól. Mire vissza fordult , apja helyét egy hatalmas farkas vette át. Szemei elkerekedtek , köpni nyelni nem tudott a látványtól. Idáig is tudta mi az apja, ez nem volt neki új , de még soha nem látta farkas formában. Az egyik fa tövében húzta meg magát és onnét nézte végig véres harcot. Szíve összeszorult akár hányszor apját bántotta az a féreg. Nem érzett félelmet, csak a haragot és fájdalmat. Nem volt kellemes látvány végig nézni harcukat. Fel állt és kissé eltávolodott a fától. Apját neki vágódott egy sziklának a pasas és felé tartott , következő pillanatban ismét penge villant kezébe , azzal a tervel hogy véget vet a lány éltének. Daph becsukta szemét és várta az ítéletet. Erős fájdalom mart kezébe és ismét a földön találta magát. Élve volt és csak ez számított. A hatalmas farkas átharapta a pasi torkát. Nem tudta elhinni, amit lát. Nedves földön feküdt és kezére pillantott amiből elviselhetetlen fájdalom áradt. Ránézett és egy hatalmas sebbel gazdagodott, amiből csak úgy áradt a vér. Még mindig nem félt, sőt elégé jól tűrte a látottakat. Mégis apró sós könnycsepp buggyant ki szeméből gyorsan le is törölte mielőtt még apja észre vehette volna.*
- Mégis mi a frász volt ez? Ez nagyon állat volt, fel ért egy akció filmmel!
* Keze szörnye fájt és vérzett erre még mindig hülyéskedik. Daph javíthatatlan. Lassan fel állt feje émelygett. Kezét pedig igyekezett magam mögé rejteni. Biztos volt benne, csupán csak apró karcolás. Nem akart le állni hisztizni, nagy lány márt. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Kastély
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Vérfarkasok birodalma :: Szikla kastély-
Ugrás: