Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael A Kastély nappalija, és alsó szintjei Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Amélia M Howle
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Arysha Wolf
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Russel O Donnell
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Royan Hannigan
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Artemis Othen
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Roxanne Cole
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
A Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_lcapA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_voting_barA Kastély nappalija, és alsó szintjei I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 A Kastély nappalija, és alsó szintjei

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély nappalija, és alsó szintjei Empty
TémanyitásTárgy: A Kastély nappalija, és alsó szintjei   A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 4:06 pm

~Leírás hamarosan~
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

A Kastély nappalija, és alsó szintjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély nappalija, és alsó szintjei   A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 6:54 pm

Nem kellett hátra fordulnia, hogy tudja Ralf megérkezett és felé közeledik. Pár nappal ezelőtt biztosan megijedt volna vagy legalábbis nem tudta volna eldönteni, hogy az alfa érkezett e meg vagy valaki más. Most azonban olyan egyértelmű és természetes volt főleg, hogy hallása sokat fejlődött és még nem beszéltünk az intenzívebben érzett szagokról és folyamatosan fejlődő látásáról.
Lehunyta szemeit amikor a férfi ajkai arcához értek és mosolyogva figyelte letelepedését.
-Szia! Semmi baj. Megértem, hogy sok dolgod van amik nem várhatnak.
A kérdés nagyon találó volt de sablonos is. A viszont látás nem igazán úgy alakult mintha kicsivel több közük is lenne egymáshoz. De ha nagyon akarjuk betudhatnánk egy 80 éves párkapcsolatnak is. Eltűnődött mi játszódhat le Ralf fejében. Ennyire megbánta volna amit tett? Vagy csupán egyre több háremre lenne szüksége? De hát azon a napon igen csak szomorkásan mesélte eddigi életét, hogy milyen magányos is volt. De hát mit vár ha ennyire távolságtartóan viselkedik? Nem hinné, hogy neki kellene lépnie de nem is áll szándékába eltávolodni Ralftól ha csak Ő nem ezt akarja elérni.
El fekve a kanapén még mindig mosolyogva simogatta meg a férfi arcát.
-Már egész jól és Te?
Persze ez nem teljesen fedte a valóságot de nem akarta letámadva fogadni egy „képzeld, nem mert nem voltál mellettem” féle beszólással.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély nappalija, és alsó szintjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély nappalija, és alsó szintjei   A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 7:17 pm

-Nézd Meg... én sajnálom hogy nem tudok mindig veled lenni, és ne hidd sablonos dumának, mert ez egy kicsit sem az, s ezt te is tudod.*mikor megsimította arcomat egy pillanatra lehunytam szemeimet, s arcom tenyerébe dörzsöltem. Tudtam hogy nem a teljes igazságot mondja el nekem. felsóhajtottam, majd egyenesen szemeibe pillantottam.
Rövid volt hajam, így már nem lógott arcomba. Néha én is tudok kulturáltan kinézni. Igaz csak néha, s nem tart tovább pár hónapnál.*
-Tudom hogy nem voltam itt... tudom hogy fáj...*feltérdeltem, majd odamentem fejéhez, fölé hajoltam, apró csókot nyomtam homlokára.*Tévedsz ha azt hiszed kész háremem van. Lehetne, de még sincs. Szerinted akkor magányos lennék? Szerintem nem unatkoznék egy egészen kicsit sem.
*Felkeltem, majd felöltettem, leülte oda ahol eddig feje volt, s ha úgy akarta, akkor ölembe hajthatta fejét. Tudtam hogy el kell kezdenem tanítani őt. Magyarázni, s bevinni a városba, hogy érezze az ottani illatokat, hogy hozzászokjon ahhoz a keserédes bűzhöz, mi körbelengte a várost, s mitől az én fajtám, inkább a természetet tartja előnyben, s nem pedig a várost.*
-Ha szeretnél, ma bemehetnék a városba. Az itteni levegőt megszoktad, mert tiszta, de hogy vissza tudj menni néha a városba, így el kell mennünk oda is. De csak akkor ha akarsz.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

A Kastély nappalija, és alsó szintjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély nappalija, és alsó szintjei   A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 7:42 pm

Kellően zavarta az a tény, hogy kedves könnyedén belelát gondolataiba amikor csak akar és a legszörnyűbb az egészben, hogy észre se veszi. Még. Kissé elszégyellte magát és valahol igazat adott Ralfnak. Lehet mostanság nem több egy visszafogottan hisztiző p.csánál de úgy érzi átmenetileg elfogadható ez a viselkedés ha meg párjának nem tetszik ne nézzen a fejébe.
-Már megint belenéztél a fejembe.
Jegyezte meg duzzogva és felülve hagyta, hogy a férfi mellé telepedjen a kanapéra majd kezével átölelte karját ahogy szorosan hozzá bújt. Na ezért a percekért érdemes igazán élni.
-Azt hiszem ez remek ötlet! Rám férne egy kis kiruccanás. Első körbe elmehetnénk a lakásomba, hogy elhozhassak pár holmit. –engedélyt kérően nézett fel ragyogó szemeivel, hogy beleolvadhasson a másikéba- Persze csak ha szeretnéd, hogy nálad maradjak. Semmi se kötelező.
Nem akarta magához láncolni, miért is tenné? Akárhogy is döntsön párja elfogadja. Hiszen mind kettő esetnek megvan a jó oldala is.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély nappalija, és alsó szintjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély nappalija, és alsó szintjei   A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 8:10 pm

-Ne haragudj. De néha kell, hogy tudjam mi jár a fejedben, mikor ilyen csúnyán nézel rám.
*Mikor odabújt hozzám, elmosolyodtam, s adtam homlokára egy puszit, s beültettem ölembe, s úgy fogtam őt magamhoz, s fejem vállára hajtottam lehunyt szemekkel. Olyan jó volt úgy ott ülni, vele a karjaimban. Mikor megkérdezte elmehetünk e a cuccaiért, elmosolyodtam, de nem nyitottam ki szemem. Lehunyva hagytam, s csak mosolyogtam.*
-Akarom hogy itt maradj Meg!*suttogtam. Talán semmit sem akartam még ennyire. Kinyitottam szemeim, felegyenesedtem, kicsit eltoltam magamtól, hogy egyenesen szemeibe tudjak nézni, majd ha nem ellenkezett, akkor finoman megcsókoltam őt. Megcirógattam arcát, vettem egy nagyobb levegőt, majd elmosolyodtam.*
-Átöltözöm, és már mehetünk is... persze csak ha most akarsz menni. Aztán elnézhetünk máshová is, vagy vissza is jöhetünk, vagy ha akarod, egy kicsit a városban is maradhatunk. Úgy is rég voltam ott.
*S valóban régen voltam már a városban. Már igazán el kellett volna mennem oda. Még akkor is, hogyha nem is lenne miért elmennem oda. Bár talán igen. befizetni a bérleti díjat a lakásomra, hogy ne dobjanak ki belőle.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

A Kastély nappalija, és alsó szintjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély nappalija, és alsó szintjei   A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 8:03 pm

Nem zavarta, hogy tulajdonképpen nyitott könyv párja előtt, milyen titkai is lehetnének amikre mondhatnánk, hogy hét pecsétes? Semmilyen. Legalábbis Ralf és a falka előtt. Aztán majd megtanulja elzárni elméjét a többiek elöl és bizony majd ha eljön az ideje néha napján Ralfot is kizárja fejéből valószínűleg nem kis döbbenetet követve. De ezeken majd csak mosolyogni fog.
Jó volt a férfi karjaiba lenni és így maradni egy kis időre. Nem bánta volna ha az örökkévalóságig is eltartana de nem lehet telhetetlen.
-Igen, igen. Most szeretném!
Mosolyogva pattant föl és megfogva párja kezét húzta föl őt is és sietős léptekkel indult minden bizonnyal Ralffal együtt az emeletre, hogy átöltözhessenek. Az öltözködésbe olyan gyors volt mint életébe soha. Nem szégyenlősködött párja előtt hiszen újat már nem igazán tudna mutatni maximum a felszabadult viselkedése árulkodik arról, hogy kezd megbarátkozni új életével. Gyorsan magára kapta farmernadrágját egy fehér felsőt és japán módra kontyolta fel haját egy arra alkalmas csipesszel.
-Mehetünk.
Ugrott kedvese karjaiba és lágyan csókolta ajkait.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély nappalija, és alsó szintjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély nappalija, és alsó szintjei   A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 12:26 pm

*Lelkesedése olyan jól érintett, mint előtte szinte semmi sem. Mosolyogva pillantottam rá, s fogtam finoman kezét. Persze nem kellett felhúznia, hiszen magamtól is felkeltem, de mégis volt benne valami, ami arra sarkalt, hogy megtegyem, hogy felkeljek onnan, s menjek vele, elvégre én ajánlottam fel neki.
Mosolyom még akkor sem fagyott le arcomról, mikor már odafent voltunk az emeleten, s ő hamar felöltözött. Én ráérősen keresgéltem cuccaimat. Egy bőrnadrágot, hozzá egy vérvörös inget vettem magamra, majd következett a motoros csizmám, és hozzá a bőrkabátom, majd végignéztem rajta.
odaléptem elé, kezénél fogva magamhoz húztam, s csókot leheltem ajkaira, így is kicsit közelebb vontam őt magamhoz.*
-Persze hogy mehetünk. Mért ne mehetnénk?*persze ez csak egy koltói kérdés volt, így választ sem vártam rá. Úgy gondoltam motorommal megyünk, elvégre az sokkal szabadabb, kellemesebb s igazán nekem való, még azokban az időkben is, mikor semmi sem kötött sehova, csak a falka, és a melóm, amit nem igazán akartam már végezni. Sokkal jobban tetszett az, mikor még azt hittem bűnöző vagyok.
Levezettem a lépcsőn, egyenesen a hatalmas garázsba, hol állt néhány kocsi, s persze köztük ott volt az én Mustang-om is, s a motorom. Az én csodás fekete szépségem a szürkésfekete tűzmintáival.*
-Ültél már motoron?*kérdeztem elővéve egy plusz bukósisakot, amit körbeforgattam kezemben, majd kezébe adtam, miközben arcomon halovány félmosoly ült. Közben persze magamnak is elvettem egy sisakot, és elkezdtem rajta gondolkodni, vajon felvegyem e vagy sem, így egy darabig csak lóbáltam, ám ha Meg ragaszkodik hozzá, akkor felveszem. Egy gombnyomásra kinyílt a garázskapú, s én felültem motoromra, s kezem felé nyújtottam.*
-Gyere!
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A Kastély nappalija, és alsó szintjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély nappalija, és alsó szintjei   A Kastély nappalija, és alsó szintjei Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Kastély nappalija, és alsó szintjei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Kastély
» Whitlock kastély főbb részei - Előcsarnok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Vérfarkasok birodalma :: Szikla kastély-
Ugrás: