Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
You know you want me... Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
You know you want me... Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
You know you want me... Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
You know you want me... Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
You know you want me... Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
You know you want me... Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
You know you want me... Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
You know you want me... Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
You know you want me... Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael You know you want me... Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Amélia M Howle
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Arysha Wolf
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Russel O Donnell
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Royan Hannigan
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Artemis Othen
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Roxanne Cole
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
You know you want me... I_vote_lcapYou know you want me... I_voting_barYou know you want me... I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 You know you want me...

Go down 
SzerzőÜzenet
Shane Deverell
Halandó



Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Sep. 20.

You know you want me... Empty
TémanyitásTárgy: You know you want me...   You know you want me... Icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 6:04 pm

18 évvel ezelőtt láttam meg a napvilágot a szelek városában, Chicago egyik közkórházában. Édesanyám nagyon szép nő volt, festegetett legalábbis mindig így mutatta be magát...Maddy Monroe (leánykori neve) FESTŐ. Édesapám Jason Deverell, feltörekvő, fiatal reklámszakember. Tipikusan az az ember, aki sosem akar rosszat csak a körülmények kényszerítik. Én mindig annyira el tudok ezen csodálkozni. De ez lényegtelen. Én javíthatatlanul naiv vagyok. Hiba.
Jöjjön hát a lávsztori. Egy kiállításon ismerkedtek össze. Apu volt felelős a hírverésért, anyu meg lefeküdt az egyik főmuftival így két képét kiakasztották egy olcsó szögre, valami eldugott kis helyen. Micsoda üzlet, ugye?
Fogyott a pezsgő, belendült a társaság. Nem részletezem, hotelszoba, kínos ébredés, "te jó ég, nem védekeztünk", ideges várakozás, "gyere hozzám", házasság.
Baba? Nem, baba az nincs. Hisz a karrier az első. "Váljunk!" Jason vagyis apu szabadulni akart. Valamit már sejtett a nagy és eljövendő szívunk-mint-a-torkosborz-öcsi-a-következő-10-évbenből. Erre az a felelőtlen liba nem bekapta a legyet?
Wupsz 9 hónap és itt van Shane. Maddy csak az alakjáért nyafogott, apu pedig jó ideig képtelen volt rám nézni anélkül, hogy ne jutott volna eszébe az egész, elcseszett, rohadt házassága.
Azért én tudtam hogy szeret. Még ha hihetetlen erőfeszítésébe is került.
Aztán jött a fordulópont. Egyik reklámkampánya során egy zsíros hal akadt a horgára és ezzel egyenes út vezette a siker felé.
El tőlem. Messze a gyűlölt nejétől is, tehát ha volt is annak a mérlegnek nyelve én kevés voltam ahhoz, hogy felénk billenjen.
Elváltak. Sokat drámáztak. Akkor sírtam utoljára...az emberek előtt, szabad folyást engedve a kis, sós cseppeknek. Mára már csak belül üvöltök, úgy kevésbé fáj.
A cirkusz sem miattam volt. A pénz, ingó és ingatlan miatt ment a harc. Hurrá!
11 lettem, anyu pedig beújított még egy gazdag hapekot. Bucker Towsendet. Mindenki haverja, a jófej Buck. Vagy Bucky...
Szavam sem lehetett, mindent megadott az ő újdonsült kis „tábornokának”. Mindenki előtt így nevezett...nevez. Azt is adta amit nem akartam. Amitől a rosszullét kerülget ha csak rágondolok. Szép, kellemes nyári este volt. Anyám kiütötte magát a margarita adagjának kétszeresével. Bucky nem, ő nem ivott soha egy kortyot sem, nem dohányzott, nem járt kurvázni.
Nem tudom megmondani mi volt fájdalmasabb. Az amit tett, vagy az a megaláztatás, a kiszolgáltatottság érzete ami elfogott. Az ágy mellett feküdtem összegörnyedve, véresen, az arcomba röhögött. Rendszeres látogatóm lett. „Tanítóm” vagy mentorom, ahogy ő nevezte magát. S én nem tudtam mit tenni. Egy tizenegy, tizenkét éves gyerek mit tehetne? Mit? Ha csak saját magára számíthat? Amíg azt csináltam amit mondott…addig nem fájt annyira s nem bántott.
Igen, még együtt vannak. A mindig piás anyám jó álca neki. Mögötte ki tud bontakozni.
Én pedig hiába üvöltöttem, hiába üvöltenék most is, senki nem hallja. Ennél hangosabban pedig már nem megy.
Betelt a pohár, az a képzeletbeli, nem bírtam tovább. 16. születésnapom alkalmából fogtam magam és elköltöztem. Költöztem…inkább elszöktem. Egy ideig nem is volt semmi gubanc. Volt annyi készpénzem, hogy ne kelljen a kártyámat használnom és ne bukkanjanak rám. Bár úgy sejtettem igazán nem is érdekelte őket merre vagyok.

Ahogy engem sem, ők hogy vannak. De valljuk be, megszoktam egy bizonyos életformát, stílust és nehéz volt ezen alul élnem. Meló kellett.
Én meg hát nem voltam éppen egy tipikus túlképzett személy. Még egy érettségit sem tudtam felmutatni.
Egy bárban kezdtem el dolgozni. Hamis személyi, ami egy elmaradhatatlan kelléke egy Chicago-i tininek. Nem mintha olyan hely lett volna, ahol ez számít. Felvettek.
Pincérkedni kezdtem, aztán táncolni, aztán tettem amiért többet fizettek.
Igen, pontosan, látom sejted. Nők, férfiak, fiatalok, idősek. Nem válogathattam.
Éltem, nem túl fényesen, de éltem. Szabadon, távol azoktól akik bántanak. Persze nem kalkuláltam be az újabbakat, akik bánthatnak.
Vissza az elejére Go down
 
You know you want me...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek (a régi rendszer alapján)-
Ugrás: