Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Sötétben Várakozva Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Sötétben Várakozva Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Sötétben Várakozva Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Sötétben Várakozva Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Sötétben Várakozva Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Sötétben Várakozva Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Sötétben Várakozva Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Sötétben Várakozva Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Sötétben Várakozva Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Sötétben Várakozva Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Artemis Othen
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Sötétben Várakozva I_vote_lcapSötétben Várakozva I_voting_barSötétben Várakozva I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Sötétben Várakozva

Go down 
SzerzőÜzenet
Kiki Sporty
Halandó



Hozzászólások száma : 38
Join date : 2009. Sep. 05.

Sötétben Várakozva Empty
TémanyitásTárgy: Sötétben Várakozva   Sötétben Várakozva Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 1:12 pm

Az élet gyakran kegyetlen tud lenni, hogy miért? Talán mert előző életünkben valami rosszat követtünk el, és a sors ezt így fizetteti ki velünk, vagy csak azért mert szimplán rosszkor születtünk rossz helyre. Nem tudom. Ezen még gyakran én is elgondolkodom, mikor visszagondolok gyerek koromra hogy az milyen volt az alkoholista anyám és apám mellett. Ha nem egymást verték, akkor az én bajomat látták el, gyakran csúnya színes foltokat hagyva a bőrömön. Soha nem értettem hogy az ilyen emberek egyáltalán minek vállalnak gyereket. Minek kellettem én nekik, ha így bántak velem? Miért nem tudtak egyszer nemet mondani az italnak? Ezt a mai napig nem értem bennük. Míg gyerekkoromban védtelen voltam, nagyobb fejjel, ahogy beléptem a kamaszok világába, már jobban tudtam boldogulni, nem kellett folyton otthon lennem, suli után nem rohantam egyből haza, attól tartva hogy az utcán más gyerekek elkapnak és elkezdenek gúnyolni, és nem fenyegetni azzal hogy megvernek… Nem, idősebb fejjel már szembenéztem ezekkel, és nem menekültem. Ha az élet egy pofont adott én oda tartottam a másik arcomat is, azt mondva ”Gyerünk, folytasd, ne hagyd abba, kínozz, alázz meg akármennyire is csak akarsz, de én nem adom be a derekam, nem fogok megváltozni.” Ha a rossz családi hátteremnek volt jó oldala az az, hogy megtanított szembenézni a félelemmel, és kiállni magamért. Hogy tudjam mikor hagyjam magamat, és mikor szálljak szembe másokkal.
Megtanultam nem félni, és nem meghátrálni a kihívások elől. Ha belém akartak kötni hát hagytam had tegyék, egyszer úgy is megunják, és akkor mikor nem számítanak rá, visszafizetem nekik kamatostul mindazt amit adtak nekem. Már semmitől sem féltem, ha a halállal kellett volna szembenéznem az sem ijesztett volna meg. Hiszen a sorsunkat nem változtathatjuk meg sehogyan sem. Járnunk kell a kiszabott utat, bármi is várjon minket a végén, szegénység, nyomorúság, vagy jólét és gondtalanság. Soha nem szabad megállnunk, hiszen minden nap valami új és váratlan jöhet közbe, ami talán jobbá teheti az életünket. De addig is, sötétbe burkolózva fogok várni arra a megváltó pontra, ami talán jobbá teheti majd a sorsomat. Hiszen ennél a mostaninál, még a halál is édes jutalmat érne a számomra.
Vissza az elejére Go down
 
Sötétben Várakozva
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek (a régi rendszer alapján)-
Ugrás: