Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Belső udvar - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Artemis Othen
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Belső udvar

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 09, 2010 10:03 am

-Valóban, egy picit talán tényleg félelmetes...de csupán csak idő kérdése, és hozzá szoksz.*feleltem, egy apró halovány mosollyal arcomon, s mikor keze mellkasomra csusszant, egy pillanatra felvont szemöldökkel pillantottam rá, ám mikor megemelte államat, s felém hajolt, furcsállásom szerte foszlott. Elkezdődött. Ahogy a filmekben mondani szokás, Showtime!
Visszacsókoltam, finoman és puhán, miközben kezem övére fektettem, alig néhány pillanatra, mi mellkasomon pihent. Lehunyt szemmel csókoltam, olyasfajta modorral, mint azt régóta szokás, ha egy ártatlan virágszállal kell lenni. Figyelni arra, mit hogyan akar, miből mikor elég.
Éreztem szívének vad ritmusát, mi táncra kérte enyémet. Egyre közelebb víve ezzel arra a pontra, mi ösztökélt, legyek vele, s ne késlekedjek soká. De mint általában, egy behatolásnál, egy ellenség vagy préda elkapásánál, itt is szörnyen fontos az időzítés is. Nem kell minden bumm bele, csapj oda, mindent bele egy szusszal végig csinálni. Ha már az első, akkor az legyen jó, annak ellenére, hogy ezzel, élete egy bizonyos fordulóponthoz is elfog jutni.
Mikor megszólalt, tekintetem rá szegeztem. Halványan elmosolyodtam, s bólintottam.*
-Ahogy akarod...*hangom fátyolos volt, kissé talán még én számomra is furcsa. ilyennek még sosem hallottam saját magam. majdnem mint valami francos szappanoperában.
Jobbommal megsimítottam arcát, majd mintegy bilincsbe fogva állát, igaz gyengéden, hisz tudtam, egyetlen erősebb moccanat, s eltörtem állkapcsát. Az meg nem egy kellemes élmény, sem neki sem pedig nekem, de erre, itt és most, nem akartam gondolni.
Birtokba vettem, puha édes ajkait, miközben finoman hátra döntöttem, fölé magasodva, édes csókokkal hintve, azt az édes csodát, mit ajkaknak nevezünk.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 09, 2010 7:57 pm

Ujjai a dús hajfürtökbe túrva könyörögtek újabb csókokért ahogy kiben immár vakon bízva érinti ajkait a másik puha és érzékien duzzadt ajkaihoz. Nyelvével finoman ölelte körbe Ralfét, hogy lassú keringőt járva kerüljenek közelebb egymáshoz. Teste önálló életre kélten cselekedett és szabadította meg elkövetkezendő gyilkosát ingétől, hogy a meztelen bőrfelszínen vándoroljanak ujjai és hol finoman érintve hol lágyan körmeit beleeresztve húzza végig az erős testen.
Kívánta fogvatartóját úgy ahogy eddig még senkit és meglehet, hogy halandó létének ezek az utolsó pillanatai de valami olyasmi vár rá amiről eddig csupán csak álmodhatott és ha a férfi ott lesz vele, hát történjen aminek történnie kell. Nem bánja és soha nem is fogja ebben biztos volt. Ralf fátyolos hangú beleegyezése felperzselte növekvő vágyait minek hatására kéjes nyögéssel kisérve feszítette hátra testét és önként tálalta fel magát az erősebbik nemnek. Ujjai immár lejjebb vándoroltak megállapodva a férfi ágyékánál, hogy gyengéd érintésével kényeztethesse partnerét. Furcsa érzésre lett figyelmes saját ágyékánál érezte ahogy teste egyre forróbbá válik és megszüntetve a külvilágot csak arra vágyott, hogy Ralf végre beléhatolhasson. Nem gondolkodott testestül, lelkestül átadta magát a vágyak hullámainak és hagyta magát sodródni az árral.
-Kívánlak. –súgta Ralf ajkaiba ahogy kéjtől csillogó szemeit a másikéba égette- Tégy magadévá!
Fejezte be mondatát és gyengéden szívta meg a férfi alsó ajkát.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 12, 2010 9:35 am

Mikor ingem érintése csak a múlté lett, egy pillanatra elmosolyodtam odabent. Nem törődtem a karmolászásokkal, nem érdekelt hogy fognak majd vörösleni egy ideig mellkasomon, s imitt amott. Úgy is elmúlik majd alapon hagytam, s egyben élveztem is.
Kezem végigfutattam oldalán, le formás combjára, mit oldalamhoz emeltem. Egy pillanat volt, míg a szavak ereje hatni kezdett, s háta ívben megfeszült. Arcomon elégedett mosoly szaladt át, miközben úgy éreztem, most igazán nem lesz baj, ha kihasználom minden mentális adottságom. A szavak ereje, mi elseper mindent. Mikor keze ágyékomhoz ért, egy pillanatig lehunyt szemmel semmit téve várakoztam, míg a szív hevesen dobbant, vad, mégis szenvedélyes csókot intettem puha meggyszínű szájára.
Kezem, mi eddig combját tartotta oldalamhoz, feljebb vándorolt, át kasára, onnan fel felsője alá, finoman simítva végig a puha egyre forróbb bőrön, s egy ideig elidőzött ott, ahol szíve vad dobbanásait mindinkább érezni lehetett, keblei között.
Lassan visszahúztam kezem, elhajoltam tőle, s immáron csak egy melltartóban feküdt ott előttem. Szép volt, fiatal, s üde. Pont ugyan ilyennek fog megmaradni. Ugyan úgy.
Kimondott szavai felperzselték bőröm, és arra késztettek, villantsak meg egy mosolyt, ám mikor beszívta alsó ajkam, mint valami robot, automatikusan megcsókoltam, s közelebb vontam magamhoz. Szabad kezemmel még mindig feje mellett támaszkodtam.
Csókot megszakítva lejjebb vándoroltattam ajkaimat. Nyaka íves vonalára, kulcscsontjára, s közben kezem oldalán siklott végig, egészen derekáig, hol aztán ajkam érintése is abba maradt. Kigomboltam nadrágját, s lágy érintések közepette szabadítottam meg tőle. Nem kellett az oda, s már rettentően zavart.
Leejtettem hanyag eleganciával az ágy mellé ama ruhadarabot, pár pillanatig csak figyeltem hogy nyúlik el kecses alakja ágyamon, majd újfent fölé magasodva, újra birtokba véve édes ajkait, kezem felfedező útra indult, édes gyönyörrel ajándékozva meg.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 12:19 am

Kihasználva Ralf hátrálását tekintete végig siklik látványán amit tán a lassan fölé kerekedő észre se vett hiszen szemei mindvégig vándoroltak a kecses alakon. A gazella test könnyen veszett el a hatalmas ágy tartalma között mindeközben a birtoklóan közeledő kidolgozott test ismét fölé tornyosult, hogy ostrom alá véve ajkait kezei végig simíthassák alakját. A puha meleg érintésből áradt a törődés az a gondozás amire csak vágyhat egy nő. Nem ismeri régről a férfit még is többet kapott tőle mint kellett volna. Többet amiért Meg hálás volt. Kialakult kettejük között valami, valami ami meghaladja az emberi érzések szintjét valami megfoghatatlan.
Lehunyt szemekkel élte át ahogy a férfi tenyere kegyeibe fogadta testét és pontról pontra vándorolt egyre lejjebb érzékien simítva bőrfelszínét.
Mikor az érintést az ágyékánál érezte erősebben markolt bele az izmos vállakba és ajkai szétnyílva adtak hangot vágyaiknak. Csípőét mozgatva vette fel vágyaik ritmusát. Érezte, hogy egyre forróbb ott alul és lüktetve kérlelte a folytatást. Arcán halvány pír jelent meg úgy nyögte szavait.
-Hatolj…. Belém.
Valahogy úgy tartotta helyesnek ha szavat ad vágyainak és közli partnerével miként kívánja a folytatást. Gátlása romokban hevert tudta mit akart és mindenféle szemérmetességet félre téve vette kezébe sorsának elkövetkezendő lapjait.
Tenyerével finoman vette birtokba Ralf férfiasságát persze csak miután megszabadította nadrágjától és óvatos mozdulatokkal hergelve húzta szét combjait. Szemeivel szomjasan kereste partnere tekintetét ahogy lassú ám határozott mozdulattal késztette ágyékához a másikét. Az érzéstől különböző impulzusok áradtak szét testébe egyvelege a bizonytalanságnak, félelemnek, kíváncsiságnak és vágyainak mit a férfi iránt táplált. Felsóhajtva várta a folytatást és érzéki csókkal jelezte Ralfnak, hogy az irányítást ezennel átadja és tegye azt amit tennie kell. Elengedve magát fonódtak ujjai a másikéba. Most, hogy közel érzi magát a férfihoz hiszen ez így is volt nem félt semmitől. Nem tudta milyen azaz orgazmus még is tudta nincs sok hátra és csak száll a vágy hullámai hátán engedve sodrásuknak.
-Most tedd meg! B
Volt parancsoló ám egyértelmű utasítása. Gyorsan közeledett a csúcs felé és azt akart, hogy most tegye azzá ami Ő maga is. Félelem nélkül várta ahogy Ralf könyörtelenül hajtja végig utasítását.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 9:56 pm

Szívem torkomba dobbant mikor hogy alpári módon fejezzem ki magam kezelésbe vett. Alsó ajkamba haraptam, majd mintegy elvéve onnan kezét, engedve a felszólításnak, kérésnek, akaratnak, vettem birtokba testét. Előbb lassabb, majd egyre ütemesebb táncot járttestünk, csókok hadait válva, ölelésében szenvedve, mígnem a végén, már annyira jutottam, hogy többet semmi sem érdekel. Végigsimítottam oldalán, finoman markolva formás fenekébe, kicsit közelebb húzva magamhoz, majd felülve ölembe fogva őt, mellbimbóját simítottam körbe nyelvemmel, majd finoman ráharaptam az izgalmi állapotban lévő bimbót, majd kezem vándorútra indult hátán, fel vállára, s finoman döntöttem vissza az ágyra.
Telik az idő, közelgő a pillanat, mikor még a csillagok is hajlandóak lepotyogni az égről. Beharaptam alsó ajkam, majd füléhez hajoltam.
-Csak egy pillanatig fáj majd…*leheltem érzéki hangon, miközben próbáltam arra figyelni, hogy mit is teszek, s nem csak arra a csodád lányra, ki még ha utált is azért ami vagyok, mégis még ha képletesen szólva is, de enyém lett.
Utálni fog majd egy ideig azért amit teszek vele, de nem tudott annyira érdekelni a dolog. Most nem.
Direkt lefoglaltam, hogy csak velem foglalkozzon, s ne pedig az alakot váltó kezemmel, minek karmaival belevájtam húsába, majd az enyémbe, s vérem vérével keveredett. Egy lett velem. Vér lett véremből, s mindez azon a ponton, mikor mindennek vége, s megszakad a kapcsolat egy röpke pillanatra a külvilággal.
Miután megvolt a vér csere, kezem újra emberi kéz volt, s nem egy hatalmas mancs szerűség. Mellé telepedtem, magamra rántva egy plédet, majd odahajoltam sebéhez, s hogy gyorsabban gyógyuljon, rátapasztottam egy pillanatra ajkam, végignyaltam rajta. S talán még nyoma sem fog maradni. Majd megtöröltem szám, s bűnbánó pillantást vetettem arra a csodás nőre, kiből olyan lényt faragtam, mint amilyen én magam is voltam….

Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 7:17 pm

Nyugtató szavairól test minden egyes porcikája bizsergett és… óh igen! Akarta. Akarta, hogy megtegye, hogy változtassa azzá amivé lennie kell. Hogy a perzselő kéjes pillanat miatt gondolta helyesnek nem tudni de akarta és ez a lényeg. Szemei megállapodtak a másikéba bár perifériából látott valamennyit az átváltozó karból ezért szorosabban kapaszkodott partnere testébe így lelve vigaszra.
Az energia oda visszavándorolt testébe és az édes még is gyilkos fájdalom végig cikázott testén nem kímélve idegpályáit. A gyönyör és az égető fájdalom érzésével sikoltott fel fel jól esően, ahogy karmok hasították bőrét kinyerve a forró vért mi Ralf vérével köti össze őket most már örökre.
Az idő megállt és lelkestől, testestől csak egymásé voltak. Tompán hallotta zihálását ahogy teste igyekszik szívét lenyugtatni.
Erőtlenül nyúlt el a puha ágyba miután ágyéka összehúzódása is lassan abba maradt kinyerve partnerének anyagát.
Nagyokat lélegezve próbált vissza térni a valóságba, jól esett neki ahogy párja törődően végig nyalta sebét végül bele nézett azokba az ártatlan boci szemekbe. Mosolyogva próbált közelebb bújni Ralfhoz ez volt a legtöbb amit tehetett mert egyszerűen nem tudta mit is mondhatna. De azzal tisztába volt mit akar. A férfit akarta akit annak idején megismert egy parkban, aki visszaadta könyvét és aki mellette kocogott a futópadon, aki elhozta erre a helyre és aki elvette életét, hogy egy másikat adjon. Gyűlölnie kellene utálni önző tetteiért még se így tett. Amig mellett van nem számít semmi, de ha kiderülne miként Ralf számára ez nem jelentett többet egy kalandnál akkor felkészülhet a legrosszabbra. Nincs is rosszabb egy nő bosszújánál.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 18, 2010 8:45 pm

Csendesen dőltem le mellé. Szégyelltem amit tettem. Hogy ezt kellett elkövetnem, hogy idáig fajult a lelkemben érzett hatalmas nagy űr. Körbevettek, mégis magányos voltam. Azt a nőt kaphattam meg, akit csak akartam, mégsem volt jó úgy nekem. Többet akartam. Sokkal többet.
Ugyan úgy, mint ahogyan azt elődöm tette, utódokat nemzeni, saját gyerekeket, s nem csak ilyesfajta kapcsolatokat létrehozni. Valahogy megelégeltem őket a hosszú évek alatt.*
-Sajnálom...
*suttogtam, majd felkeltem onnan, egy lepedőt csavarva magam köré, s az ablakhoz léptem. ott nekitámaszkodtam a párkánynak, s kitekintettem rajta. Nem tudtam gondolkodni, még csak a levegő vétel sem ment rendesen. Olyan érzésem volt, mintha majdnem megfulladnék. Összeszorult a tüdőm, szívem, mintha valami belülről fojtogatna. *
-megértem ha utálni fogsz, s ha rám sem fogsz nézni...
*mormogtam, majd egy pillanatra hátra pillantottam rá, majd újra a tájat fürkésztem.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 18, 2010 8:59 pm

A csendélet porba hullt mikor a bocsánatot jelző szó elhagyta a férfi ajkait. Gean szemei felpattantak amikor az előbbi együtt töltött idők újból leperegtek lelki szemei előtt Nem mert megmozdulni érezte ahogy a testi fájdalom tudatosul elméjébe és ami felerősíti azt. Még nem fogta föl, hogy mi is történt talán nem is akarta. Most nem. Úgy érezte feje majd felrobban de nem tudta mitől, gondolkodni is nehezére esett. Inkább csak mozdulatlanul feküdt és nézte az ablakhoz lépő alakot.
-Sajnálhatod is…. Hogy felkeltél mellőlem.
Morogta de nem dühösen arra már nem futott erejéből. Érezte ahogy valami meleg nedves lé végig folyik combján. Nem volt nehéz kitalálni, hogy miknek a keveréke.
-Nem foglak utálni. –szögezte le a témát ahogy a felé forduló bús szemekbe nézett- valahogy olyan mocskosnak érzem magam. Le kellene fürdenem de nem merek megmozdulni.
Érezte ahogy szemei lassan lecsukódnak.
-Nem jönnél ide?
Kérdezte ahogy arcát a párnába temette és várta, hogy az álommanó meglátogassa.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 4:32 pm

*Megfordultam, s tekintetem a lányra szegeztem. Azt mondta, nem fog haragudni rám, s valamiért hittem neki. Odamentem hozzá, letelepedtem mellé, majd kezem arcára helyeztem, s finoman simítottam végig rajta. Nem bujkált mosoly az arcomon, nem tekintettem másfelé, egyenesen rá tekintettem, majd felkeltem, magamra kaptam valamit, bementem a fürdőbe, s megengedtem a kádnál a csapot, hogy a víz kellemesen langyos legyen. Mikor elérte a kellő mennyiséget a víz, tettem bele némi fürdősót, mely nyugtató aromákat tartalmazott.
Visszamentem Meg-hez, finoman karjaimba vettem, majd a fürdő felé mentem vele.*
-Ez ellazít, s megnyugtatja a zaklatott lelked… kellemes illóolajokat tartalmaz.
*Elhallgattam, majd betettem őt a kádba, én pedig kimentem, hogy addig is egy kicsit elfoglaljam magam valamivel, kitekintettem az ablakon, felkaptam magamra a farmer mellé még egy inget is, de nem gomboltam össze. Csak álltam ott a csukott ablak mellett, s fejem neki támasztottam. Lehunytam szemem, kitártam elmém, s gondolatban minden „gyermekem” „családtagom” megöleltem, megsimítottam, nyugalomra, békére szólítottam fel, s furcsa módon, én magam is megnyugodtam. Tudtam, már nem lesz baj, minden rendbe jön, még az is, aminek nem úgy kellene lennie.
Visszaültem az ágyra, majd elterültem rajta. Jobbommal eltakartam szemem, s próbáltam elaludni, de valahogy nem sikerült. Csak hallgattam, s feküdtem ott, saját szívverésem zörejében.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső udvar
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Vérfarkasok birodalma :: Szikla kastély-
Ugrás: