Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Kínai piactér és utcák Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Kínai piactér és utcák Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Kínai piactér és utcák Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Kínai piactér és utcák Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Kínai piactér és utcák Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Kínai piactér és utcák Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Kínai piactér és utcák Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Kínai piactér és utcák Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Kínai piactér és utcák Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Kínai piactér és utcák Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Artemis Othen
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Kínai piactér és utcák I_vote_lcapKínai piactér és utcák I_voting_barKínai piactér és utcák I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Kínai piactér és utcák

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Roxanne Cole
I. Farkaskölyök
Roxanne Cole


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Aug. 30.
Karakter kora : 40
Tartózkodási hely : New York

Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:32 pm

Hatalmas kirakodóvásár az egész, a boltokból az utcára nyúlik tornacipő- és zöldségkínálat, az olcsó textíliák és egzotikus fűszerek kiállítása zúdul az utcák járókelőire, turistákra. Tömeg és hangzavar zúg végig a környéken egész nap, még este sem nyugszik le a nyüzsgés a magasban csüngő piros lampionok alatt. Khai Wong gyógynövény és ajándékboltja nap népszerűségnek örvend az apró kifőzdék és olcsó üzletek között. Ebben a kis boltban bármi megkapható. Bármi… Az idős férfi elgondolkodtató bölcseletekkel és kifacsart talányokkal szórakoztatja apró boltjába betévedő vásárlókat. Egyszerű, kedves szuvenírektől kezdve a legritkább gyógyfüvekig minden megtalálható a kis boltocska titokzatos félhomályában, ha jobban szétnéz, aki ide betéved.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 10:06 pm

*Mint általában mindig, nekem is kell vásárolni. Főleg akkor, hogyha egy olyan napot akarok, ami eltér az eddigiektől. itttömeg volt, s nem keltettem olyan nagy feltünést. Bár értettem hozzá hogy elrejtsem magam, ám mindig akadt olyasmi minden területen, ami egyre csak azt sugallta, hogy nem vagyok képes elrejtezni, s még csak magamat sem tudom kézben tartani. (persze ezt nem félre érteni)
Épp egy fűszerboltból jöttem kifelé, mikor fura, eddig ismeretlen érzés fogott el. Összevontam szemöldökömet, s úgy pillantottam kőrbe.
Sorra vettem, mit is kellene vennem magamnak, mi az aminek kell otthon lennie. Aztán megálltam egy kisebb púlt előtt, ahol mindenféle teák, s különböző gyógyfüvek voltak.
Egy ideig válogattam, majd idő teltével, felsoroltam mit is akarok, miből mennyi kell. Az idősödő hölgy, arcán kedves mosollyal szolgált ki, ám éreztem rajta, tudja mi a helyzet velem. Mégsem rohant el sikoltozva, csak mosolygott kedvesen. Bizonyára érezte, nem akarom őt bántani. És ez így is volt.
Mostmár csak el kell döntenem magamban, hogy mihez is kezdjek a következő perceimmel. menjek be egy étterembe, üldögéljek, amíg nem kapom meg a telefont, vagy csak bolyongjak itt, hátha akad valaki, aki majd elbeszélget velem, és nem leszek annyira egymagamban.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Serena Meseer
I. Varacolaci
Serena Meseer


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Feb. 25.
Karakter kora : 36
Tartózkodási hely : Whitlock kastély

Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitimeCsüt. Márc. 11, 2010 12:25 am

*Kicsit ki kellett már szakadnom a sivár mindennapi életből amit élek.Most, hogy visszatértem annyi év után most újra lehetőségem van felmérni New York csodás helyeit.Régebben amikor még gyerek voltam sokat jártunk ide, édesanyám gyakran vásárolt kínai füveket, porcelánokat.Szép emlékek fűznek ehhez a helyhez, de minden változik, ez is kicsit modernebb lett,új árusok új portékájával. Igen(...) az emberek megöregszenek és meghalnak de én mindig ugyan ilyen maradok. Nem volt semmi konkrét szándékom, csak felakartam mérni mi változott és mi maradt meg. Ahogy sétáltam az egymás után felsorakozó árusok mellett kicsit furcsán éreztem magam. Egy öreg kínai hölgy ült a portékája mögött, rápillantottam és belegondolta, hogy ez a nő mennyi mindent megélhetett már és még mindig itt van.Nem akartam feltűnni neki így hamar továbbhaladtam.A rengeteg turista és járókelő között elég másnak éreztem magam. Nem voltam valami éhes, de ha egy kósza desszert erre járna nem hagynám ki.Sorra néztem az embereket ahogy vásárolnak, beszélgetnek, szépen lassú lépésekkel haladtam tovább. Gondoltam veszek valami a Mesteremnek, így hát bementem Khai Wong gyógynövény és ajándékboltjába körülnézni. Tudtam, hogy itt mindig lehet találni valamit ami kincset ér.Az idős eladó biztos meg ismert, hisz amikor meglátott sunyin rám kacsintott és ezt mondta: "Jobb a földön járni, mint alatta feküdni." Aztán odament az egyik kis asztalkához és egy kínai írásjeles medált nyomott a kezembe. Nem értettem mit jelenthet az írás, utána egy-két ritka gyógyfüvet összegyűjtöttem, olyanokat amik a Nelapsiknak nagyon hasznosak, és ezt talán csak én tudtam.Fizettem és utána kiléptem az utcára. Éreztem, hogy nem vagyok én olyan egyedül itt. Voltak itt más lények is de most nem volt kedvem se harcolni se akár csak összetűzésbe kerülni senkivel.Így hát fogtam magam elindultam a Shanghai Coffee & Restaurant felé.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 11:44 am

*Olyan furcsa volt minden. A percek teltek, s csak figyeltem a mellettem elhaladó embereket. összevontam szemöldökömet, s rápillantottam egy idős hölgyre. Fejet hajtottam, s kicsivel később már ismét bezsebeltem egy pillantást. A hölgy magához intett, én oda hajoltam, s végighallgattam mindent amit mondott nekem. Elmosolyodtam. Oldalra billentettem fejemet, elmosolyodtam. Azt javasolta vigyázzak magamra, nézzek mindig hátam mögé, még akkor is, hogyha tudom ki mikor akar a hátamba döfni egy kést.
Elmosolyodtam, megköszöntem a tanácsot, s kezemben a zacskómmal mentem tovább. Szinte észre sem vettem a dolgokat. Annyi volt az illat, s a nyakamban függő ezüstös lánc.
Most nézhettek hülyének is, de ezt nekem meg kell tennem. Megtenni, hogy kordában tartsam magam, hogy ne keljen azon agyalnom, ki mikor nyírjak ki. Hogy a farkasom ne akarjon minduntalan előtörni belőlem.
Épp felpillantottam, mikor nekimentem egy fiatal barna hajú lánynak. Összevontam szemöldököm, a cuccom majdnem leesett. S egy kicsit jobban oda kellett figyelnem rájuk. Figyelmem mégsem kerülte el, hogy kinek neki mentem, az nem közönséges ember volt. Valami más. Valami olyasmi, amivel eddig, itt ebben a városban nem igazán találkoztam. Farkasom elrejtezett, így még csak lehetősége sem volt a másiknak megérezni mi is vagyok.
Milyen jó ha az ember fia olyan, mint amilyen én magam is vagyok. Nem igaz? Minden esetre azért bocsánatot kértem a lánytól. Nem akartam hogy galiba legyen belőle, csak azért, mert nekimentem.*
-Jajj bocsánat!

Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Serena Meseer
I. Varacolaci
Serena Meseer


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Feb. 25.
Karakter kora : 36
Tartózkodási hely : Whitlock kastély

Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 12:18 pm

* Tettem egy lépést aztán megálltam. Szemöldökömet összehúztem és a tömeget figyeltem... végigmértem az összes halandót, de nem láttam semmi olyasmit ami érdekelt volna, csak pár vámpírt akik a megfelelő alkalomra lesnek egy ilyen vásár legfinomabb falatjainak elkapására... Vámpírok...Ha jól esik nekik akkor egyenek valakiből, most aztán nem érdekel semmilyen más vérszívó... Oldalra néztem és indultam tovább pár lépés után sikeresen belém botlott egy férfi. Remek!...Egy elefántcsorda nem akar véletlenül átmenni rajtam?? Magamban szidtam ezt a helyzetet de arcomon semmi sem látszott csak egy mosoly és persze a humanista 'Semmi baj, ilyen megesik' arckifejezés. Vettem egy kisebb de mély levegőt, hogy megérezzem ember e ez a férfi. És hát nem voltam benne biztos, de az érzékszerveim azt állították, hogy ez csak egy halandó... *
-Nem történt semmi...
*Meggyőző mosolyt festetem magamra. Hajamat megigazítottam, mint egy ilyen helyzetben szokták a lányok... és biccentettem egyet.*
~ A sors egy ígéretes játékot küldött nekem? Milyen megtisztelő...ez érdekes lesz.~
-Az én hibám volt! Sose nézek az orrom elé... ne haragudjon!
*Szabadkoztam...nem hagyok ki egy ilyen lehetőséget... Igézően a férfira mosolyogtam, általában ilyenkor az szokott következni, hogy megyünk tovább a dolgunkra...de nem hagyhattam. Érdekelt, hogy milyen lehet a férfi...vére. Megköszörültem a torkom, láttam, hogy a férfi már menne tovább...*
-Esetleg kiengesztelhetlek egy ebéddel?
*Inkább elhagytam a magázódást és letegeztem, hisz a korunk nagyjából ugyanannyi lehetett, nem tartottam szükségesnek itt az efféle formalitásokat. Fejemmel az étterem felé fordultam és reméltem, hogy nem utasít vissza a férfi.*
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 11:12 am

*Elmosolyodtam. Elégedett voltam azzal hogy a lány nem tudta felfedezni mi is vagyok. Eszerint, sokkal erősebb vagyok, mint amilyen vagyok. Magamban elmosolyodtam, s a gondolatai is arra késztettek hogy mosolyogjak rajta egy sort. Egyre jobban akartam ezt a kis játszadozást. Valahogy olyan volt, mint amilyet én is akartam. Persze játszadozni jó dolog, s kellemes is, ám tudtam, nem húzhatom örökké az idegeit. Meg kell neki mondanom az igazat, vagy csak hagyni had gondoljon embernek. Szegény kicsi félvámpí. Nem tudja még kivel, és mivel kerűlt össze.*
-Hmm... az kellemes lenne. Bár nem vagyok annyira éhes.
*persze ez nem volt igaz. farkas éhes voltam. De minek mindent a másik orrára kötni? Nem kell, mert nem köteleznek rá. Bár abban biztos voltam, ha sokáig játszadozom így, akkor előbb vagy utóbb, bolondnak fognak nézni.
Minden esetre hallgattam, s mulattam azon amit gondolt. Csak hallgattam, majd néhány pillanattal később kedves mosolyt költöztettem ajkaimra, s úgy pillantottam ismét rá.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Serena Meseer
I. Varacolaci
Serena Meseer


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Feb. 25.
Karakter kora : 36
Tartózkodási hely : Whitlock kastély

Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 4:45 pm

*Kicsit meglepődtem a válaszon. Visszautasít engem valaki? Esélytelen, hogy ez megtörténjen erre az orrom előtt mondanak nekem nemet. Meglepődésem talán arcomra is kiült, erőm és befolyásomnak köszönhetően senki nem mondhat nekem ellen. Mindegy. De nem!...Hogyhogy rá nem vagyok hatással? Hisz csak egy ember. Vagy lehet, hogy több annál? Huhh. Nehéz kérdés, de nem fogom magam felidegesíteni. De most hogyan tovább? Meri vagy nem meri? Játszunk akkor így...Visszakozik, de vajon azért mert gyáva, vagy mert több mint aminek mutatja magát. Nem vagyok buta, de olyan tapasztalt sem.*
-Ugyan! Akkor csak megiszunk egy finom teát. A kínai a legjobb!
*Ajánlottam fel, nem baj, tekintsen úgy rám mint egy gyámoltalan törékeny kis gerlicére, nem kell tudnia, milyen erős is tudok lenni olyan helyzetekben amikben az ember nem is várná.Arcomon mosoly tündöklött, és egy csipetnyi flörtöltést is bevetettem. Én merem, ez nem kérdés...de vajon ez a titokzatos idegen meri-e? Vagy sarkon fordul és megfutamodik.*
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 12:14 pm

*Tetszett hogy úgy kiakadt, és találgatta hogy vajon mi is lehetek. De nem ejtettek a fejemre, hogy csak úgy kiadjam magam. Majd talán csak akkor, hogyha nem tudom eldönteni mit is akarok. Jó, nagyon igazándiból most sem tudtam eldönteni a dolgok állását, de legalább igyekeztem vele. Próbáltam, és sikerült, s ennem nagyon is tudtam örülni. Méghozzá nem is akár milyen mértékben.
Erősködött a lány, s talán be is kellene adnom neki a derekam. Megvillantottam egy mosolyt.*
-Végeredményben egy teára rá érek.
*És ez igaz is volt. Egy tea, aztán viszlát, és talán még a képébe is mondom a kicsi félvámpírnak, hogy ki is vagyok, s hogy üdvözlöm mentorát. Igen. Ez lesz a legjobb megoldás.*
-Nos, akkor részemről indulhatunk is!
*amint ezt kimondtam, megcsörrent telefonom. Elnézését kértem, majd felvettem a készüléket. Robert hívott. A szokásos fura szövegével fárasztott, no meg azzal, hogy az edzőteremben vár. Én igaz leráztam, de tudtam egy edzést nem fogok csak ilyen simán megúszni. Soha nem is akartam, és most sem fogom. A mindenem volt a mozgás, s így az is marad. Talán örökre.
Bontva a vonalat, visszamentem a lányhoz.*
-Nos akkor... mehetünk.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kínai piactér és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai piactér és utcák   Kínai piactér és utcák Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kínai piactér és utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Chinatown-
Ugrás: