Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
N.Y.C. Police Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
N.Y.C. Police Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
N.Y.C. Police Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
N.Y.C. Police Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
N.Y.C. Police Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael N.Y.C. Police Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Amélia M Howle
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Arysha Wolf
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Russel O Donnell
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Royan Hannigan
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Artemis Othen
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Roxanne Cole
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
N.Y.C. Police I_vote_lcapN.Y.C. Police I_voting_barN.Y.C. Police I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 N.Y.C. Police

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:30 pm

N.Y.C. Police 225846277_a2a0ca41e5
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Lynette Reynolds
Halandó
Lynette Reynolds


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Mar. 02.
Karakter kora : 32
Tartózkodási hely : New York

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 6:59 pm

[ Edward G. O'Neal ]

* Átlagos napnak indult. Sok munkával , utána bulizással. Az első része meg is volt. Reggel hattól halálra dolgozta magát a stúdióban. Jöhet a bulizós rész ,ami nem éppen úgy sikerült mint ahogy szerette volna. Bepiálva , bekokózva ült a volán mögé . Nagy ügy , nem ez a első eset! Ezek fontos kellékei , ha este is éber szeretne maradni. Be szállt a sportkocsijába , zenét maximumra állította és úgy tervezte , részegen átszáguld a városon a barátjáért. Hát ezt elszámította! Útközben kiszerette volna cserélni a CD-t . Csak egy pillanatra hajolt le .. Mikor felnézett márt az előtte lévő kocsinak száguldott. Időben le fékezett , de így is elég csúnyán megkarcolta a szép járgányt. A sofőr idegesen kiszállt. Lyn csak vihogott , jól be volt szívva nem igazán hatotta meg a dolog. *
- Te rib*nc ! Az új kocsim! Mi a f*sznak ülsz volán mögé, ha nem tudsz vezetni ? * Na Lynnek több sem kellet ! Kiszállt és egyenes a vézna öreg pasashoz tartott. Hatalmasat behúzott neki. Ki is feküdt , jó párszor még bele rúgott . Görény megérdemelte vagyis Lyn szerint megérdemelte. Az eset a város szívében történ a zsernyákok pillanatok alatt kiértek . És földre parancsolták a verekedő kis tigrist. *
- Vegyétek le rólam a mocskos kezeteket! * Ütött, rúgott, kapálódzott. Oda se nekik! Nem hiába, van azért benne erő még, ha nem is néznék ki belőle. Törékeny külső mögött egy harcias tigris rejtőzik , amit drog és alkohol hatására igen hamar elő lehet idézni. Az egyik zsarunak szintén behúz egyet. Ez után kerül bilincs a kezére. A járőr kocsiba hárman tessékelik be. Ebből hatalmas gondok lesznek , csak holnap fogja betölteni a 18-at. Szóval elvileg még nem is ihatott volna. Mit várnak egy hírhedt bűnöző lányától? Otthon csak ezt látta . Tudja apuci hamar kijuttatja , de ezért még nagyon fog kapni. Egész utat végig visította. Miután kiakarták venni a kocsiból , szájba rúgott egy rendőrt akinek fel szakadt a képe. Jót vigyorgott rajta ma elemében van! Két pofon után , be vitték az épületbe és egy székhez bilincselték. A felszakadt szájú rendőrön mindenki jót mulatott. *
- Ennyje egy kislány elbánt veled?
* Senki nem mert közelebb menni hozzá. Ő csak toporzékolt és vihogott. Mikor megkérdezték tőle , hogy esetleg valami káros anyag hatása alatt van? Ő letagadta ! Erre nem volt szükség mindenki tudta , hogy hazudik. Miután előkerültek a papírja arról is megbizonyosodhattak , hogy kinek is a lánya. Ki ne ismerné maffiózó apját? Tíz éve arra készülnek , hogy lebuktassák , de soha nem jön össze nekik. Pancserek! Itt üldögélt márt jó fél órája, de senki még csak felé sem nézett. Kezdte unni a helyzetet. Keze sajgott az előbbi verekedéstől. Új ruhája tönkre ment. Vadonatúj Gucci kivágott , szemre való felső és mini Dolce Gabanna szoknya volt rajta. A méreg drága LV cipőről nem is beszélve. Jó pár rendőr végig mérte a szemre való teremtést. Figyelembe sem vette őket , hisz tudja a ruha a tökéletesen áll rajta. És akkor még arcáról nem is beszéltünk! Unta márt ez egészet türelmetlenül ordítozni kezdett. *
- Hahóóó? Le csuknak még ma? Vagy téphetek haza? * Ordította mérgesen igazi kis méreg zsák tud lenni. * Mert tudják k*rvára nem érek rááá!!! Hogy is tudnák maguk? Szánalmasak ! Ha nem engednek ki beperelem magukat testi sértésért! * Fenyegetőzni kezd hátha valaki idejön..*
Vissza az elejére Go down
Edward G. O'Neal
Halandó
Edward G. O'Neal


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : New York City

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 8:32 pm

Fáradt voltam, álmos, és mindezek mellett, még úgy rángattak ki az ágyamból. Nem értettem semmit sem, hogy ez mire is volt jó, de persze valamit felfogtam abból, amit mondtak nekem, hogy feladat lenne a számomra, hogy lenne itt valaki, akit le kellene nyugtatni, akiből infót kellene kiszedni.
Igazán csak akkor esett le a dolog, mikor már odabent álltam az őrsön, a szokásos egyenruhámban, kicsit nyúzottan, még kicsit látszott hogy bemostak nekem egyet. Nem érdekelt. beletúrtam hajamba, felsóhajtottam, s vagy a negyedik kávé után sikerült végre felébrednem, és a kihallgató felé vettem az irányt.
megálltam ott az előtt, s tekintetem rá szegeztem az üvegfal mögött ülő lányra tekintetem. megtámaszkodtam kicsit, mikor egy zsaru lépett mellém.
-Veszélyes kis csitri!-sziszegte a zsaru, mire rá sandítottam, s megingattam fejem.
-Nem ő a veszélyes. Inkább az apja! és maguk még semmire sem jutottak az ügy érdekében!
-Jó kapcsolatai vannak a pasasnak!
-Igen, mint általában sokaknak! De már rég rá lehetett volna húzni a vizes lepedőt!-morogtam, majd beleittam kávémba, aztán letettem a kis asztalra, ami az ablak előtt volt, ami bellülről csak egy tükörnek látszott. levettem zubbonyom, amin az FBI felirat virított, meglazítottam ingem, kezembe vettem kávémat, s elindultam befelé, de a zsaru megragadta karomat.
-Mit csinál?
-Bemegyek hozzá. Elbeszélgetek vele, megpróbálok belőle kiszedni ezt azt!-egy pillanatra elhallgattam.-Nyugi. nem fogom bántani!
nem voltam az a fajta alak, aki csak olyan simán, szépen beszélgetve szedi ki az emberekből a dolgokat. A lányon láttam hogy drogos, s iszik is, pedig még nem volt 18 sem. Megingattam fejem, aztán elengedtem a kilincset, vettem egy üveg ásványvizet, s azzal együtt mentem be hozzá, és a kávém társaságában.
-Jó estét Ms. Reynolds!-köszöntem neki, majd letettem az ásványvizet az asztalra, aztán kicsit közelebb mentem hozzá.-Most eloldom a bilincset! Ezek a barmok nem tudják hogy kell bánni egy nővel...-mondtam komoly képpel, majd mögé sétáltam, levettem róla a bilincset, és a hátsó zsebembe csúsztattam, majd visszamentem az asztal másik végéhez, letelepedtem oda, kezembe vettem poharam, s ismét belekortyoltam kávémba.
Vissza az elejére Go down
Lynette Reynolds
Halandó
Lynette Reynolds


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Mar. 02.
Karakter kora : 32
Tartózkodási hely : New York

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 9:02 pm

* Csak azt várta , hogy történjen valami . Esetleg becsukják estére , pénz bírság.. annyi lehetőség van . Erre itt ücsöröghet. Ajtó nyílik jön valaki szerencséjére, tényleg kezdték kihozni a sodrából. Gúnyosan végig méri a férfit. Flegma arcot vágott esze ágában sem volt köszönni. *
- Hát ebben van valami! Miért te értesz a nőkhöz? * Vágta oda rekedt hangján és tűrte , hogy levegyék a bilincset.Ezek után szabad a pálya simán megszökhet , legalább is ezt tervezi . Ő ugyan nem fog vallomást tenni , hogy történt a baleset. Kit érdekel? Majd lefizeti a vén szivart! Ismeri a helyzetet el játssza a jó zsarut. Hát ez baromra nem hassa meg! Lehet akár milyen kedves úgy sem fog köpni! Megdörzsöli két kezét , bilincs eléggé megnyomta még be is duzzadtak csuklói . Ezért kifele mit fog kapni az a rohadék vén zsaru. Hajába túrt , ajkát harapdálta, várt a megfelelő pillanatra. Szemei az ajtó és férfi között mozogtak. Akát mennyire is bizonytalan menekülése, azért meglehet próbálni. Oda nyúlt az asztalon lévő ásványvízért. Szép lassan kinyissa ,de nem kortyol bele. Alkohol bőven van benne , ez megnöveli bátorságát. Egy határozott mozdulattal szemközt önit a férfit és fel löki a székét. Gyorsan kinyissa az ajtót és márt fut is kifelé.. Tudja nem juthat messzire, de próbát megér!*
~ Szabadság!
Vissza az elejére Go down
Edward G. O'Neal
Halandó
Edward G. O'Neal


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : New York City

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 9:51 pm

Azt hittem normálisan fogok tudni beszélni a csajjal, hogy majd nem lesz gond, hisz fáradt voltam, nem volt kedvem üvöltözni vele, és még csak nem is a balesetről akartam őt kérdezni. Mikor a csuklóját masszírozta, megingattam fejem. Mikor elvette az ásványvizet, azt hittem inni fog belőle, de tévednem kellett. helyette az arcomba öntötte, s kirohant az ajtón. Én felpattantam, s utána eredtem. Jó kondiban voltam, s egy ilyen beszívott kislány nem jelent nekem gondot.
Mikor elkaptam, nekinyomtam a falnak, úgy hogy moccanni se tudjon. Felébredtem hála neki, így nem lesz szükségem újabb kávéra.
-Ez hiba volt kislány!-sziszegtem, s kicsit még jobban odanyomtam a falhoz. Jól tudtam ki ő, s mire is képes. Ismerős volt, hiszen apja aktájában róla is volt papír, s volt néhány stiklije, amit természetesen az apja ügyvédei elsikáltak, de most nem fogok engedni. A lányán keresztül szorongatom meg a kedves papát.
-Csak megsúgom kislány... nem vagyok zsaru!-sziszegtem, s ismét nyomtam rajta egyet,majd hátrafogtam kezét, rákattintottam a bilincset, s úgy tartottam, hogy bizonyos helyeken ne tudjon megrúgni, mert akkor biztos felképeltem volna.
Visszavezettem a kihallgatóba, majd az asztalhoz bilincseltem, miután lenyomtam a székre.
-Egy kicsit sem érdekel az a baleset amit okoztál.
Nem ültem le, csak megtámaszkodtam az asztalban, vele szemben, de mivel az asztal elég hosszú volt, így nem tudodd még csak a képembe köpni sem.
Vissza az elejére Go down
Lynette Reynolds
Halandó
Lynette Reynolds


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Mar. 02.
Karakter kora : 32
Tartózkodási hely : New York

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 10:15 pm

* Ahogy gondolta nem jutott messzire. Útközben minden fel borított ,vagy eltett láb alól egy egy embert. Hamar utolértre és a falnak taszította. Levegő hirtelen kiszorult belőle köpni , nyelni nem tudott. Ajkait a hirtelen erő hatására elharapta , vérezni is kezdett. Próbált kiszabadulni , de sarkokba szorította nem tudok megmozdulni. Szerencséje van! *
- Kretén! * Préselte ki véres ajkai közül * - Tudod ki neked a kislány! Szerencséd van , hogy nem bírok megmozdulni ! Akkorát kaptál volna , hogy nyulat fogsz! * Ordította rá mikor még jobban össze préselte. Szemei szó szerint kidüllednek mikor meghallja , hogy nem zsaru. Éles esze egyből levágja mibe cseperedett!* ~ A francba ! Ezek csőbe csaltak! ~ * Addig eljátssza , hogy ő nem tud semmiről. Imád buta nőt alakítani , általában mindig beveszik. * ~ Ahh miért is nem mentem színésznőnek? ~ * Hangosan felnyög mikor ismét falnak nyomja . * - Ez fáj te barom! * Lihegi . Próbálja elrejteni kezeit , de azok megint bilincsbe kerülnek. Sehogy nem bírt megmozdulni . Többször próbált ütni rúgni , de azok célt tévesztettek. Vissza került a kihallgatóba és annak cseppet sem örült, hogy asztalhoz bilincselték. *
- Kit érdekel , hogy téged mi érdekel! Az ügyvédem nélkül egy szót sem mondok seggfej! * Kiabálta dühösen és megpróbált rántani egyet az asztalon . Egy kicsit meg is mozdult , de ezzel nem ment semmire. *
~ Talán ha fel emelném valahogy.. és alul kibujtatnám a bilincset..~
Vissza az elejére Go down
Edward G. O'Neal
Halandó
Edward G. O'Neal


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : New York City

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 10:50 pm

-Nem érdekel mit is mondasz, vagy az hogy mit teszel. A lényeg az, hogy kibaszottul nem vagyok zsaru, és bármit megtehetek. Amit csak akarok.-mondtam, majd mikor észrevettem hogy megmozdítja az asztalt, elvigyorodtam.
-Ha egy kicsit figyelsz, és látsz még a drogtól, és a piától, akkor észreveszed, hogy az asztal lába speciálisan ki van képezve, és csak úgy tudnád magad kiszabadítani, hogyha szépen lerágod a kezed.-villantottam meg felé egy mosolyt, majd kitöröltem arcomból a vizet, már ami megvolt még belőle.
Leültem az asztalhoz, s hátradűltem a székemben.
-Arról lenne szó, kislány-direkt hívtam így. Tudtam hogy nem tetszik neki. Eljátszom neki azt az embert, aki piszkos, és fedhető. Az a fajtát, aki csak azért van egy ilyen helyen, hogy jó füleseket kapjon.-hogy apáddal kellene találkoznom. Nem érdekel mit kérsz érte. Mit akarsz. Egy szavamba kerül, és kikerülhetsz innen. ám...
Nem fejeztem be a mondatot. Direkt hagytam félbe. Csak ültem ott csendesen, majd karba tettem kezem, és lábam felvágtam az asztalra. Tudtam hogy figyelnek, s kíváncsiak mit akarok ebből az egészből kihozni. én is kíváncsi vagyok rá, vajon a lány segít e nekem, hogy elküldene e oda...igen pont oda. Vagy pedig, azt mondaná amit elvárok.
Elgondolkodtam. Tudtam hogy ők rég elakarták kapni az öreget, de eddig sosem tudták sokáig bent tartani. De abban is biztos voltam, most az egyszer talán én vagyok az, aki talán képes lenne erre. Bár nem is tudom. Talán csak az egész azon múlik, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy elérjem céljaimat.
-Nos? megkönnyíted a dolgod, hogy elengedjelek, vagy megnehezíted, és akkor te is itt alszol, és engem sem engedsz aludni.


A hozzászólást Edward G. O'Neal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 05, 2010 8:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lynette Reynolds
Halandó
Lynette Reynolds


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Mar. 02.
Karakter kora : 32
Tartózkodási hely : New York

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 12:35 am

- Mégis ki vagy te? Ha nem rendőr akkor ki? * Fel csillan a szemében a remény , hogy kijuthat. Végre valami jó hír is! Talán besurrant bűnöző lehet? Következő mondatot elengedi a füle mellett. Pedig kezd ki menni belőle az anyag meg sem tűnik fel neki ez a aprócska bibi . Még is mi sülhet ki ebből az egészből? Akár , hogy nem akar goromba lenni , azt azért még sem tűri , hogy direkt kis lánynak szólítsa.*
- Ha még egyszer kis lánynak szólítasz szájba rúglak ! * Ordított rá és hangosan dobolni kezdett lábával. Ettől talán megnyugszik. Végig hallgassa , ennyi lenne az egész ? Csak kell egy találkozót szerveznie? Ez gyerek játék lesz. És még cserébe azt kér amit akar? Simán benne van..* ~De mégis ki lehet ez a fickó? Talán apám valamelyik új embere? Vagy az szeretne lenni? De most nem is érdekel lényeg , hogy kijussak! ~ * Feltette szabad kezét az asztalra és vékony ujjaival dobolni kezdett. Ütemesen lassan és közben a férfit nézte. Nagyon irritálta , hogy nem tud róla semmit. Átgondolta , hogy mit mondjon. Kócos hajába túrt és próbált jól viselkedni. Mára elég volt a hisztiből.*
- Tegyük fel , hogy segítek és rábeszélem apát , hogy találkozzon veled.. Akkor kijuttatsz innét ?
* Tudta muszáj innét kijutnia. Ha reggel nem megy be, akkor kidobják a modell ügynökségből és oda az álma és élete. Az egyéves munkája és az álma , hogy szuper modell legyen pillanatok alatt véget érhet. Együtt kell működnie és együtt is fog! *
Vissza az elejére Go down
Edward G. O'Neal
Halandó
Edward G. O'Neal


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : New York City

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 8:33 pm

-A nevem Gage.-feleltem. persze ezt a nevem nem használtam, de neki most ezt nem kell tudnia, meg amúgy sem hazudtam neki. Igazat mondtam. S ha egyszer be akarok épülni, akkor el kell játszanom hogy rossz fiú vagyok, és nem pedig egy jó gyerek, egy zsaruszerűség.
-Mért olyan fontos hogy ki vagyok? Csak egy srác, aki felnéz az apádra.-füllentettem. Ehhez nagyon jól értettem. Még egy hazugságvizsgálót is be tudtam csapni ha nagyon akartam. És most, ezt kellett tennem.
Mikor toporzékolni kezdett, mert kislánynak neveztem, csak elmosolyodtam rajta. Persze tudtam hogy a tükör mögött hülyének néznek a zsaruk amiért játszadozom a lánnyal, de nem érdekelt. Ez már az én ügyem volt, senki másé. Rám tartozott, persze nem tudtam hogy képes leszek e megoldani, és hogy lebukom e majd. Elvégre a pasas nem hülye, de engem még soha nem látott.
-Tegyük fel.-megengedtem magamnak egy mosolyt, majd levettem lábam az asztalról, és úgy pillantottam rá.-igen. Ha megteszed igen. De ha nem... hát akkor itt hagylak a zsernyákokkal.
felkeltem, s elindultam kifelé, úgy téve, mintha egy cseppet sem izgatna a dolog, mintha marhára hidegen hagyna a dolog. De még nem mentem ki. Ott álltam az ajtóban, várva a válaszára.
Vissza az elejére Go down
Lynette Reynolds
Halandó
Lynette Reynolds


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Mar. 02.
Karakter kora : 32
Tartózkodási hely : New York

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 8:55 pm

- Szóval egy srác aki felnéz apámra? Ez tetszik! * Vilantott egy ellenálhatatlan mosolyt. Sokkal jobban érzte magát , hogy nem egy zsernyákkal kell egy levegőt szívnia. Nagy mázlia , hogy összefutott egy bűnözővel. Apja New Yorkban van szóval nem kell nagy felhajtás. Csak egy telefon és márt jön is. Addig akár el is szórakozhat a sráccal. De ha apja most Brazíliában lett volna , az kényesebb helyzet. Biztos volt benne , hogy valami üzeletet akart vele le bonyolítani. Ki sem nézné belőle.. Olyan zsaru formája volt. Figyelte mit mond és továbbra is a lábával dobolt. *
~ Még , hogy itt maradni az teljesen kizárt! Muszály bele mennem .. Nem tűnik veszélyesnek a fickó!
* Mikor az ajtó felé indult követte tekintetével és egy kicsit oldalra biccentette fejét. Nem úgy nézett ki mintha nagyon érdekelné a dolog. Előbb utóbb biztos fel keresné apját, ő nélkül is és akkor itt rohadhat. Egyáltalán nem biztos , hogy papuci ezt az ügyét is eldtudná simítani. *
- Na jó segítek! De akkor vigyél ki! * Fel adta büszkeségét és bele ment a dologba. Megkocogtatta a kezén a bilincset és a férfira nézett. Így józanul veszi észre, hogy nem is olyan rossz ez a pasas. Sőt. Kíváncsi lenne mi midenbe menne még bele , hogy találkozhassaon az apjával?.*
Vissza az elejére Go down
Edward G. O'Neal
Halandó
Edward G. O'Neal


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : New York City

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 9:20 pm

Nem mondtam neki semmit sem. Örültem hogy nem sejti ki is vagyok. Hogy azt hiszi, csak egy egyszerű bűnöző vagyok. S mikor megrezdült a csipogóm az oldalamon, már tudtam hívnak, hogy fejemre olvassanak, de itt, nekem nagyobb szavam volt mint nekik. Elvégre nagyobb szervnek dolgoztam, s átvettük az ügyet.
Aztán mikor közölte hogy összehoz az apjával elégedett mosollyal arcomon fordultam felé. Elégedett voltam magammal, és persze vele is.
~Ügyes kislány~ gondoltam, majd elővettem a kulcsokat, s kioldoztam.
-De ha megütsz, nem leszek kíméletes, s nem nézem hogy csaj vagy! –pont úgy beszéltem, mint valami bűnöző. Volt benne tapasztalatom. Nem is kicsi. Tudtam mit mikor kell mondani, mikor kell meglépnem a következő lépést. Én voltam az, akinek cselekednie kell.
Mikor megvolt, zsebre vágtam a bilincseket és a kulcsokat, majd ismét felé fordultam.
-Akkor kiviszlek innen. Röstelltem volna ha nem mész bele a dologba. Akkor feleslegesen tettem volna le az óvadékot, ami nem kis összeg volt. –elhallgattam, majd kinyitottam az ajtót, és kimentem onnan.
Úgy kell viselkednem mint valami rosszfiúnak, és persze a lapot ők is vették, kik a tükör mögül figyeltek minket.
-Na gyere!- mondtam majd nyugodt léptekkel haladtam kifelé, abban a reményben a lány is jött utánam. Pontosan tudtam merre kell mennem, s azt is hogy gond nélkül kisétálhatunk innen. Úgy néztek rám, mint valami mocsokra. Okos fiúk! Így kell játszani. Én meg csak mentem, majd odakint az épület előtt álltam meg a bérelt kocsim előtt. Nem voltam hülye, hogy a sajátommal mászkáljak. Azt nem tettem volna meg. Semmi pénzért sem.
-Kihoztalak… most te jössz szépségem.- villantottam meg egy rövid mosolyt. Úgy tettem, mintha nem érdekelne a keresztneve, vagy mintha azt nem jegyeztem volna meg. Ezért szépen rá is kérdeztem.- Mi a neved? Te már tudod az enyém!
Vissza az elejére Go down
Lynette Reynolds
Halandó
Lynette Reynolds


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Mar. 02.
Karakter kora : 32
Tartózkodási hely : New York

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 9:42 pm

- Jó értettem! Nem verekszek! * Nyilván való, hogy bűnöző a beszédéből kivenni. Elégedett volt ismét lekerült a kezéről bilincs. Megmaszírozta a duzzadt kéz fejeit. Haza megy le is jegeli. *
- Nyugi természetesen vissza fizetem! * Soha nem tartozott senkinek és nem is fog. Apuci majd vissza fizeti. Ő is keres , de azt az ilyen dologkra nem fogja rá költeni. Inkább ruhát vesz rajta vagy kokót épp mikhez van kedve. Fel áll, lábai teljesen elvoltak zsibbadva jót tett , hogy végre ki mehet .. Lassan lépkedett jóval a férfi mögött. Figyelete a körülöttül lévő rendőrök arcát. Tipikusan úgy néztek rá , mint valami féregre nem csoda hisz bűnöző volt. Biztos nem tetszett neki , hogy kivitte Lynettet. Ez nem jött nekik össze. Büszkén lépkedett flegma arcal. Kiérkeztek mélyet szívott a szomogos levegőből. Erre várt márt mióta , ki sem bírta volna , ha bent kellet volna éjaszakáznia. Tuti kiészült volna idegileg! *
- Oké ! Ja és kösz! * Vissza mosolygott rá és lekapta cipőjét úgysem volt sarka akkor meg nem mindegy?*
- Lynette vagyok! De szólíts csak Lynnek! Na haza viszel , vagy hívjak taxit? * Apja valószínűleg csak holnap lesz elérhető, lekére kötötte , hogy fontos üzlete van és holnap délig ne keresse. Mit is fog csinálni holnap? Most jut eszébe , hogy nem is dolgozik hiszen születés napja van.*
Vissza az elejére Go down
Edward G. O'Neal
Halandó
Edward G. O'Neal


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : New York City

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 10:04 pm

Elvigyorodtam a neve hallatán. De még is úgy tettem mintha semmit sem tudtam volna róla. Pedig jobban ismertem mint a tenyeremet. Tudtam hova járt suliba, kik a haverjai, ki a pasija, s kivel szokott mulatozni, és azt is tudtam, hogy a bizalmába kell férkőznöm. Hogy játszanom kell vele, és ezt meg is fogom tenni. Megteszem, mert erre van szükségem.
-Nos Lyn… akkor örülök hogy megismertelek!- villantottam felé egy mosolyt, aztán kinyitottam a kocsi ajtaját, majd magam is beszálltam.- Haza viszlek.
A kocsiban szerencsére semmi olyasmi nem volt, mint ami egy olyan pasasnak lenne, mint amilyen igazándiból én magam vagyok. Jófiú, és nem rossz. Én az a zsaru szerűség voltam, akit nem lehetett megfenyegetni, vagy megvesztegetni. Én voltam az, akivel nem lehetett ujjat húzni.
Beindítottam a kocsit, majd elhajtottam a rendőrség elől. Egy pillanatra rá pillantottam, majd levettem ingemet, s hátra dobtam. Alatta csak egy póló volt, benne a két fegyveremmel, s persze a tetoválásaim is virítottak karjaimon, de engem nem zavartak.
-Mikor hívod fel apádat? Mindenképpen beszélnem kell vele Lyn!-mormogtam, s befordultam egy sarkon. Nem hajtottam gyorsan, és azt is tudtam nem fognak követni.
-Merre laksz?
Vissza az elejére Go down
Lynette Reynolds
Halandó
Lynette Reynolds


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Mar. 02.
Karakter kora : 32
Tartózkodási hely : New York

N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 10:34 pm

* Tudta , hogy haza fogja vinni . Szóval nem lepődött meg . Nem az a fajta , aki szeret taxini , az túl egyszerű. Elindultak és vissza se nézett. Örült , hogy elhagyja ez a lepra telepet. Kényelmesen elhelyezkedett és nézte ahogy vezet. Rég volt , hogy nem ő vezetettt volna . Szeret vezenti, imádja a száguldsát. Ez a egy amit senki nem szabhat meg neki. Gage levette a felsőjét és kezére varrt tekókat nézgette. Mindig is ez tetszett neki a rossz fiúkban ez a sok tetkó. Ajkát szivogatta és azon tűnődött még is melyik mit jelképezhet, vagy csak felvarrat őket és nincs is jelentésük, jelképük. Aztán a két fegyvert is figyelmbe vette. Otthon neki is van egy önvédelmből sosem lehet tudni.*
- Holnap délig nem hívhatom! Fontos dolga van ! Hiába hívnám csak a titkár nője venné fel! Itt a következő elágazásba térj be ! * Mutogatott ki a szélvédőn.* - A pasim biztos be van kokózva és valamelyik kurvájával hentereg! * Ha oda menne nem élnék túl egyikük sem. Elégé fura egy kapcsolat az ővék. Nem elég , hogy csalja de még veri is Lynt. El kell néznie hiszen megfenyegette. Nem egyszer került kórházba végette . Le veszi a kabátját az alatta lévő felső elég szemre való. Ugyan úgy, mint minden más Lynen. Fél a hogy a mély dekoltásról a kezén lévő lila, vér alá futásos duzzant vonja el a férfi figyelmét. Lehet , hogy eltört nem mer elmenni orvoshoz túl gyakran jár.. Tegnapi veszekedésük eredményezte ezt a csúnya sebet.* .. Nincs kedvem oda menni! Így hát a saját kérómba megyünk! * Aztán oldalra pillantot. Bele bújt a sark nélküli cipőbe és felnézett. * - Itt állj meg! Ebben lakom! * Majdnem túl mentek rajta még idejében felnézett.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





N.Y.C. Police Empty
TémanyitásTárgy: Re: N.Y.C. Police   N.Y.C. Police Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
N.Y.C. Police
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Külváros és Iparnegyed-
Ugrás: