Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Sportcentrum Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Sportcentrum Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Sportcentrum Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Sportcentrum Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Sportcentrum Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Sportcentrum Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Sportcentrum Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Sportcentrum Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Sportcentrum Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Sportcentrum Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Artemis Othen
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Sportcentrum I_vote_lcapSportcentrum I_voting_barSportcentrum I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Sportcentrum

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:25 pm

A város alapítói gondoltak a mozgást igénylő lakosokra is, hisz a mai világba pozitívum, ha az ember a sportolásra és egyben magára is szentel egy kis időt. Itt minden megtalálható, mi szem, szájnak ingere. A hatalmas, több emeletes, modern létesítménykomplexumban megtalálhatók uszodák, konditermek, szaunák, öltözők, a különféle sportoknak szabadtéri és zárt ad teret az épület. Nincs olyan sportolási lehetőség, melyet itt nem lehet űzni. Mindenki megtalálja a szívének legkedvesebb sportot. Az íjászat, lőgyakorlat, labdajátékok, úszás, tánctanfolyamok (több műfajban is), s nem utolsó sorban a harcművészetek kedvelői is kielégülésre lelhetnek a sportcentrum széleskörű szolgáltatásai között kiváló oktatók és edzők keze alatt.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 10:40 am

[ Megan ]

*Korán érkezett. Még szinte semmi sem volt nyitva. Kellett a kis kikapcsolódás, még akkor is, hogyha épp nem arra tartotta kedve. Tudta minek kell lennie, s min kell végigmenni, hogy végre elérje a megfelelő célt. Izmok százait kellett megmozgatni, melyek a napok folyamán, egyre jobban és jobban hagyták el. Erősnek kell maradni, s tartani magát, még akkor is, hogyha nem épp az tűnik a leglogikusabb dolognak a világon.
Nyújtózkodott egyet odabent az öltözőben, majd egy palack víz társaságában indult el szép lassan befelé a terembe, hogy futhasson néhány mérföldet. Igaz köröket róni nem olyan izgalmas, mint ahogy azt ő maga gondolta volna, de legalább volt benne valami, ami előre hajtotta. A mozgás jó, s kellemes, s egy olyan alaknak mint Ralf, még szüksége is van rá, méghozzá nem is olyan kicsit. Valahogy kellett neki ez meg az, hogy végre tudhassa minek is kell megtörténnie ahhoz, hogy végre újra kondiban legyen.
Törölközőjét letette egy padra, belekortyolt vizébe, melyet aztán mellé tett. Megigazította fűzőjét, majd mikor felpillantott, Roberttel találta szemben magát. Rávillantott egy mosolyt, majd minden szó nélkül futásnak eredt, s a másik már csendesen futott utána, egy pillanatra sem hagyva abba, vagy épp cserben a másikat. versenyeztek, s nem zavarta őket a tempó, a gyorsaság, csak a futás volt a lényeg, s annak szeretete, mely egyre jobban kezdte hatalmába keríteni. Futni, űzni a képzeletbeli vadat... nem is kellett annál több, vagy jobb cél.
Pár mérföld lefutása után, kinyújtóztatták tagjaikat, megálltak egy percre, majd átmentek a badi terembe.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeSzomb. Nov. 28, 2009 8:42 pm

*A súlyzókkal még csínján bánik, nem akar hatalmas karokat, azok csak a férfiakon mutat jól. Hogy megerősítse állítását gyorsan át is sietett a futópadokhoz. Ez volt az egyik kedvence, főleg, hogy a gépeket az ablak felé fordították, így könnyebben tarthatták szemmel a környéket is és nem utolsó sorban könnyebben kalandozott el az ember, mi szintén nem volt nagy hátrány. Ivott egy kortyot a palackozott vízből és már a szalagon is volt, beállította a gép gyorsaságát és a mérő kütyüket, aztán nem volt megállás. A szalag lustán indult meg, Megan lábai alatt és könnyedén lépkedett, majd gyorsult fel és megtartva a szükséges tempót futott, mintha késésben lenne. Fogalma se volt arról, hogy egy helyen van Ralffal, ki szintén a sportcentrumot választotta lazításként. Ezért is lepődött meg, mikor ki tudja milyen meggondolásból de oldalra kapta a fejét és látta az ajtón besétáló férfit. Ha Ő is észreveszi akkor két levegővétel között küld egy mosolyt felé és gyorsan int kezével, majd mintha mi se történt volna folytatja tovább „útját”. Hiszen nem akarja félbe hagyni a futást, nem beszélve arról, hogy a férfi se azért jött ide, hogy bájcseverésszen. Ha szívesen lenne az Ő társaságában, akkor úgy is oda megy hozzá, ha nem majd megvárhatják egymást az öltözőknél, mikor mindketten végeztek… *
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeHétf. Nov. 30, 2009 11:23 pm

*Nyújtózkodott egyet, az ajtófélfának támaszkodva, s mikor megpillantotta a lányt, kivel a minap futott össze, arcára halvány mosoly költözött. Meglapogatta haverja vállát, s lassan elindult a lány felé, hogy köszönjön neki. Még egyszer egyenlőre nem fog futni, hacsak nem akar Robert is erre vetemedni. Egyedül nem akarta hagyni, hisz annak nem lett volna értelme hosszabb távon.
Mikor odaért a lány mellé, apró mosolyt villantott meg felé.*
-Szia Megan!*köszönt csendesen, majd körbe pillantott. Robert közben odalépett az egyik futópadhoz, beállította, s csendesen, nyugodt tempóban kezdett el futni rajta. Rafael egyetlen pillanatig sem habozott. Csatlakozott hozzájuk, s beállította a gépet a kellő fokozatra, s futni kezdett.
A gondolatok ezer felé kavarogtak fejében, s semmi sem akart megmaradni nyugodtan odabent. Csak a rengeteg gondolat, mely ide oda kavargott, s kicsivel később, már azt vette észre, hogy a sokadik mérföldet taposta le maga mögött.
Tekintetét a lányra szegezte, aztán mikor mellette megpillantott egy nagyobb darab rossz arcú pacákot, felvonta szemöldökét, s próbált nem oda figyelni. Valahogy zavarta. Szívesen bemosott volna neki egyet, már csak az indiszkrét gondolatok miatt is. Nem értette hogy lehet úgy gondolni egy fiatal lányra, mint egy darab húsra. Jó... régebben ő maga is így tett, s talán így is tenne, ha a lány nem lenne olyan kedves. Kedves, és bájos... talán valóban ez a visszatartó erő.*
-Ralf!... én megyek úszom pár hosszt!
-Jól van! menj csak!*bólintott, majd tovább futott*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeSzer. Dec. 02, 2009 9:11 pm

*Talán sejtette, hogy a férfi úgy szólván élni fog a felkínált lehetőséggel és közelebb jön. Hozzá. A megszólításra mérget vett volna, de arra, hogy a mellette lévő üresen maradt padot használtba veszi, kevés esélyt adott rá. *
-Hello.
*Válaszolta röviden, de jelentőség teljesen, de a mozgást nem hagyta abba és a másik oldalán edző pacákra se szánt egy csepp figyelmet sem. Ellenben Ralfra, ki a beállításokkal törődött éppen, Szemei végig siklottak a férfi izmain ahogy egyre lejjebb haladtak, végül nagy nehezen csak elkapta róla tekintetét és próbált a futásra koncentrálni. Közbe rádöbbent, hogy egyszer se nézett úgy Ralfra mint egy férfire, inkább csak a beszélgető partnert látta benne. Most azonban, egészen másként nézett rá és még bele is pirult, ám gondolati fokozatosan visszazökkentek a kondi terembe. *
-Mi járatban erre? Kell egy kis mozgás?
*Mosolyodik el bár most nem néz a férfire, nem szeretne ismét kizökkenni az edzésprogramból. *
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 1:52 am

*Igaz észrevette, hogy a lány végigmért, mégsem szólt érte egyetlen árva szót sem. Csak apró mosoly költözött arcára, kedvesen, s barátságosan, majd mikor kérdezett, határozottan válaszolt neki.*
-igen. Néha azt is kell. Már kicsit untam az úszást, s gondoltam eljövök futok még egy keveset.*felelte őszintén, s futott nyugodt tempóban, mintegy bemelegítés képpen, majd egyre magasabbra tekerte a fokozatot, de még így is bírta szusszal. Valahogy szeretett futni, s ez még a benne élő farkasnak is nagyon jót jelentett. Valahogy nem hagyta nyugodni egy gondolat, de megtartotta magának, s csak futott tovább, mígnem ráeszmélt, hogyha ezt így folytatja tovább, mindenki tágra nyílt szemekkel fog rá nézni, hisz hamarosan a legnehezebb fokozatban lesz a gép. Így viszább vette egy kicsit, s úgy futott tovább.
Még csak meg sem izzadt. Erőlködés nélkül vette be az újabb és újabb fokozatokat, s mikor már azon volt a sor, hogy elkezdjen egy cseppet lassítani, még csak kedve sem volt hozzá*
~fenébe is! Ha így folytatom, furán fognak nézni rám, a b lehetőség pedig az, hogy szépen elzavarnak, mert tönkretettem egy gépet. *
-Ha vége a programnak... nincs kedved meginni valamit a büfében? Meghívlak...*ajánlotta fel, barátságos mosollyal az arcán*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2009 6:21 pm

Ha szeretné se tudná megállapítani, hogy mióta is van már fen a gépen. A meleg érzete átjárta teste minden porcikáját és nem azért mert fűtöttek a teremben. Ennél sokkal egyszerübb oka van, méghozzá az, hogy már egy ideje nem a normal tempón fut és ez csak nehezedik. Érezte, ahogy egy vízcsepp gurul végig arcán, hogy aztán lehulva érjen földet valahol.
-Örömmel elfogadom a meghívást. Azt hiszem rám fér egy kis frissítő.
Már- már zihálta a szavakat, de azért megerőltetett egy mosolyt, amire még ereje futtatta. Nem telt el két perc sem, de Megan most feladta a küzdelmet. Szerencsére az edzés csak ereje megtartására szükséges, nem arra, hogy fogyjon. Ezért minden féle szomorkodás vagy csalódotságon kívül szállt le a gépről.
-Azt hiszem, mára ennyi bőven elég volt.
Nevette el magát, ahogy a vizes palackjáért nyúlt és lecsavarva kupakját itta ki belőle a megmaradt pár csepp éltető nedüt és várta, hogy Ralf is befejezze a programot.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimePént. Jan. 22, 2010 9:00 pm

*Örültem hogy elfogadta a meghívást. Valamiért sokkal kellemesebb volt a társasága, mint az ha egymagam mentem volna el. Megvillantottam felé egy mosolyt, s nyugodtan mentem vele a büfé felé. Odafelé menet nem hagyta el túl sok hang a számat. Egyszerűen nem volt mit mondanom. Ritka dolog volt, mikor szájzárat kapok, de megtörtént. Csak mikor odaértünk, szólaltam meg, de akkor sem hozzá, hanem a pultoshoz szóltam. *
-Egy üveg ásványvizet.*aztán a lányra pillantottam, vártam hogy rendeljen ő is, majd kifizettem. Bele is őrültem volna, ha engedem hogy ő fizessen. Elvégre én hívtam meg, s nem pedig ő engem. Fura egy pillanat lett volna, az egyszer már biztos.*
-Gyakran jársz ide?*kérdeztem, mintegy társalgás elkezdése céljából. Sokkal kellemesebb, ha csevegve üti el valaki az időt, s nem pedig úgy , hogy egyetlen árva mondatot sem szólunk.
Mikor megkaptuk az italokat, az egyik asztalhoz mentem, letelepedtem, s kényelmesen elhelyezkedtem, de még mindig illő keretek között, bár magam sem értettem mért is viselkedem efféle képpen.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 2:57 pm

-Úgyszintén.
Mosolyogta a férfi felé és ahogy megkapták italukat, Ralf pedig kifizeti az egyik özeli asztalnál foglaltak helyet.
-Elég gyakran, tudod… -egy pillanatra felkapta tekintetét a vízről és a férfira nézett- Nem baj ha tegeződünk? –ha beleegyezik akkor úgy folytatja, ha nem hát nem- Tudod, szeretném testem formába tartani, nem mintha alkalmas lennék a hízásra csak valahogy jobban érzem magam ha mozgom.
Kortyolt italába és hagyta, hogy a férfi felfogja a hallottakat esetleg válaszoljon is rá.
-Ne és Te? Eddig még nem láttalak itt vagy lehet mindig elkerültük egymást.
Állapította meg egy lágy váll rándítással és hallgatta Ralfot.
-Azért furcsa, hogy ismét véletlenszerűen találkozunk Lehet így kellett történnie. –elgondolkodva könyököl az asztalra és támassza meg arcát- Láttad azt a fura fazont aki mellettem futott? Szerintem tuti bepróbálkozott volna ha nem jelensz meg. Szerencsére nem úgy történt, olyan gonosz feje volt. Szóval hálás köszönetem. Megint.
Vigyorodott el és hajtotta fel maradék vizét.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2010 7:32 pm

-A mozgás fontos.*bólintottam, s persze abba is bele egyeztem hogy tegeződjünk. Nem voltam sokkal idősebb nála, s beláttam, így azért sokkal kellemesebb beszélgetni, mint úgy, hogy minden egyes szó magázó, s ettől csak még öregebbnek érzem magam. Jó, nem fog meglátszódni rajtam, még évek múltával sem, de akkor is kellett hogy rendesen csevegjek emberekkel, s ha tegezni akarnak, hát engedjem hogy tegezzenek. Sokkal jobban szerettem így, mintha azt mondják hogy bácsi, vagy uram. Jó a katonaságnál, az uram megszólítás a megfelelő, de itt... itt aztán nem.*
-nem járok ide olyan gyakran. A birtokon nagy edzőterem van, s ott vagyunk egy páran, és a csoportos edzőprogram sokkal kellemesebb, mint vadidegenek között lenni.*mondtam, miközben megittam italom maradékát, aztán felkeltem, s körbe pillantottam, majd rá szegeztem tekintetem.
-A pasik sokszor akarnak sok mindent. De nincs mit!*igaz kicsit késve feleltem, de nem érdekelt a dolog. A lényeg az volt, hogy ezt megtettem, s nem kellett azzal vacakolnom, hogy az egészet csak úgy elhülyülnöm. Helyette kedvesen viselkedtem, majd az órámra pillantottam.*
-Nincs kedved sétálni egyet?* ha igent mond, akkor közlöm vele, hogy az előtérben megvárom, s elviszem őt a birtokra. Volt benne valami, ami arra sarkalt, hogy ezt megtegyem. Hogy elvigyem őt oda. *
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2010 8:03 pm

Furcsa mód Ralf jelenlétében mindegy volt, hogy magázó vagy tegező viszonyba vannak, mind két esetben kellemesen tudott vele beszélgetni anélkül, hogy feszéjezve érezhette volna magát. De a tegezés még is egyszerűbb megoldás.
-Persze. Szívesen mennék bőven ráérek.
Meglepte a férfi ajánlata de amúgy se tudott volna nemmel felelni. Jól érezte magát társaságában és ha már így alakult miért is ne élvezhetné ki a kapott alkalmat?
Az öltözőbe könnyedén állt a zuhany alá és míg a csobogó víz fogta körül testét gondolatai az elkövetkező sétára összpontosultak. Nem meglepő hiszen nőből volt és hiába nem egy randíról fog szólni a séta, -aztán kehet téved- még is úgy szedi össze magát és rövid időn belül elkészülten sétál a rá váró srác felé.
-Mehetünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sportcentrum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportcentrum   Sportcentrum Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sportcentrum
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Kertváros-
Ugrás: