Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Jobb mint Otthon
    Rosalie Hale Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

    » Dante és Lynn valamilyen bárban...
    Rosalie Hale Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

    » Családi házak
    Rosalie Hale Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

    » Avatár foglaló
    Rosalie Hale Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

    » Játék egyeztető
    Rosalie Hale Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

    » New York IC Chat
    Rosalie Hale Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

    » Alix Sarah O'Flanagan
    Rosalie Hale Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

    » Zene ajánló
    Rosalie Hale Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

    » Menedéket keresve...
    Rosalie Hale Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

    Üdvözöllek!
    Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
    Hírek, események
    Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
    Nem árt ha megteszed :P
    Üdvözletem!
    Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
    Statistics
    Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Dante Roberts

    Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
    S.O.S ;)
    Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Rosalie Hale Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
    Top posters
    Rafael Blackstone
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Amélia M Howle
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Arysha Wolf
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Russel O Donnell
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Saffiya Jamila Moor
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Elizabeth Bennet
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Royan Hannigan
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Artemis Othen
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Roxanne Cole
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Norah-Lynn Blackstone
    Rosalie Hale I_vote_lcapRosalie Hale I_voting_barRosalie Hale I_vote_rcap 
    Május 2024
    Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    CalendarCalendar

     

     Rosalie Hale

    Go down 
    SzerzőÜzenet
    Rosalie Hale
    Halandó
    Rosalie Hale


    Hozzászólások száma : 7
    Join date : 2010. Jul. 29.
    Karakter kora : 30
    Tartózkodási hely : Los Angeles

    Rosalie Hale Empty
    TémanyitásTárgy: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 3:50 pm

    Teljes név: Rosalie Hale

    Becenév: Rose

    Faj:

    Nem: Nő

    Kor: 17

    Születés helye/ideje: San Fransisco, 1993. 05. 22.

    Képesség:

    Foglalkozás: Pultos, tanuló

    Hobbi/kedvenc dolgai: Éneklés, Táncolás, buli a barátokkal.

    Külső

    Szem: Kék színű, kerek

    Haj: Barna színű, vállig érő, és egyenesen hordom

    Magasság, alkat: 160 cm, vékony, formás

    Viselet: Farmer, de vannak napok amikkor előbújik belőlem a nőiesebb énem is. Ilyenkor magassarkú, puccos ruha, kedvenc színem a rózsaszín és a lila.

    Különleges ismertetőjegy: -

    Család

    Édesapa: Justin Hale, szigorú, de a lányáért mindenre képes. Kemény megdolgozik a betevő falatért. (Él)

    Édesanya: Rosalie Hale, szerette a zenét, híres énekesnő akart lenni, de sajnos közbe jött egy baleset amiben meghalt. (Meghalt)

    Testvére(i): -

    Egyéb hozzátartozók: Adele Hale, Max Hale (Nagyszülők), kedvesek, aranyosak és szigorúak, a családért mindenre képesek. (Élnek)

    Jellem: Barátkozó, kedves, ártatlannak tűnik, de a látszat csal. Ugyan is ha a családról vagy a barátairól van szó megvédi őket. Mivel pultosként dolgozik iskola mellet. Ezért emberszerető mindenkihez van egy kedves szava. Szereti az életet, minden buliban benne van, a hülyeségbe is bele lehet vinni. De azért tudja hol a határ.

    Felszerelés/ fegyverek: -

    Előtörténet: San Fransiscoban láttam meg a nap világot. Apuval élek anyukám meghalt ötéves koromban. Épp a munkahelyére igyekezett amikkor egy részeg kamionos belehajtott a kocsijába.
    Mire kiértek volna a mentők már meghalt. A családi házunkban apukám mellet még velünk élnek a nagyszüleink is. Apu ingatlan ügynökként dolgozik, de mivel ennyien élünk egy házban ez édes kevés ezért suli mellet munkát vállaltam.
    Hogy megkönnyítsem az életüket. A barátaimmal általában szórakozó helyeken bulizunk vagy házi bulikat rendezünk.
    Egyszer szeretnék egy együttesben énekelni és gitározni.
    Legjobb barátnőm Lois újságíróként dolgozik. Mindig mellettem áll mindenben és én is mellette. Minden titkunkat meg beszéljük egymással és bele visszük egymást a hülyeségbe.
    Lois éppen egy cikk után nyomozott az egyik helyi discoban. Mikkor én 16 évesen belógtam az egyik barátnőmmel.
    Loisnak feltűnt, hogy még nem lehetnék még itt, mert még túl fiatal vagyok ehhez.
    Berángatott a mosdóba és elkérte a személyimet. Majd miután kifaggatott, majd azt mondta, hogy hazavisz.
    Persze én tiltakoztam, de végül is a kocsijában kötöttem ki.
    Míg haza fuvarozott elég sokat beszélgettünk és a nagy kor különbség ellenére is ő lett a legjobb barátnőm. Ha ő nem állt volna mellettem amikkor kell lehet, hogy most nem lennék itt.
    A nevemet anyukám után kaptam. Ami rózsát jelent, mert kiskoromban olyan voltam mint egy rózsa. Aranyos meg szép, de egyben tele tövissel ami még most is látszik néha.
    Sok barátom van, de azok csak felszínes barátságok.
    Hiába van sok barátom nem sok embert engedek magamhoz közel.
    A bizalmat ki kell érdemelni nehéz érte megküzdeni. De könnyű elveszíteni.
    Vissza az elejére Go down
     
    Rosalie Hale
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Avatár foglaló

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
    Ugrás: