Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Új Birodalom születése Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Új Birodalom születése Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Új Birodalom születése Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Új Birodalom születése Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Új Birodalom születése Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Új Birodalom születése Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Új Birodalom születése Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Új Birodalom születése Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Új Birodalom születése Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Új Birodalom születése Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Artemis Othen
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Új Birodalom születése I_vote_lcapÚj Birodalom születése I_voting_barÚj Birodalom születése I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Új Birodalom születése

Go down 
SzerzőÜzenet
Jasper Whitlock
III. Nelapsi
Jasper Whitlock


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 24.
Karakter kora : 33
Tartózkodási hely : Whitlock kastély és környéke

Új Birodalom születése Empty
TémanyitásTárgy: Új Birodalom születése   Új Birodalom születése Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2010 5:27 pm

Teljes név: : Jasper Whitlock

Becenév: : Mester ( Apja után néha Phil-nek szólítják.)

Faj: : III. Nelapsi

Nem: : Férfi

Kor: : 1990.12.13. (+995)

Születés helye/ideje: : 1843. Franciaország (Point du Lac birtok )

Képesség: : Hipnotizálás , Elme módosítás

Foglalkozás: : Nelapsik fő vezére , nem pazarolja végtelen idejét egyszerű "emberi" tevékenységekre.

Hobbi/kedvenc dolgai: : Verseket ír és több száz éve naplót vezet. Imád táplálkozni, szeret az ember bizalmába férkőzni és akkor csap le rá, amikor a legkevésbé számítana..
Külső


Szem: Színe : Arany barna

Haj: Színe: Sötét barna , enyhén hullámos. Hossza: Fél hosszú. Általában haja rendezetlen, amolyan 'kócos" hatást ér el vele, esetleg hátra zselézi.
Magasság, alkat: Termete 192 - 195 cm között van. Elég magas , ezzel is kitűnik az emberek között.Nyúlékony termete ellenére teste izmos, vonzza a női tekintetet. Járása kecses és magabiztos.

Viselet: : Mindig elegáns a megjelenése. Öltönyeit kizárólag Franciaországból hozassa. Saját tervezője van aki , csak neki készít ruhákat. Nem veti meg a drága anyagokat legyen az a legdrágább selyem. Mindenből csak a legjobbat veszi fel. Kedvenc ruhaszíne pedig a fekete és a piros.

Különleges ismertetőjegy: : Vállán nagyapja ősi címere van tetoválva.

Család:


Édesapa: Philip Whitlock (Ember) ( elhunyt : 1843.12.26 22 éves volt.) Magas , erős,jó képű fickó volt.Szemei éj kékek voltak, haja méz szőke. Ügyes hadvezér és harcos volt. Odaásása és szeretete mindenkit lenyűgözött. Születési helyéről és régi családjáról semmit sem tudni.
Édesanya: Christine von Demarth (Vámpír) ( Szolgáival egy Itáliai birtokon él.) Magassága átlagos, angyali arca és mogyoró barna szemei mindenkit magával ragadnak.Határozott és kegyetlen. Csak fiát szereti na és persze ön magát.

Testvére(i): nincsenek

Egyéb hozzátartozók: nincsenek

Jellem: Makacs, magabiztos Nelapsi. Mindig mindet elér és ezért képes mások életébe is bele gázolni. Magán és hatalmán kívül nem érdekli más. Elég régi módi , intelligens és udvarias. Nem ismer kegyelmet! Szeret mások érzéseivel játszadozni. Teljesen kiszámíthatatlan. Vérében van az ölés,elsőre rá nézésre megtévesztő.. kedvesnek látszik.De a látszat csal valójában könyörtelen és gonosz.Nem szereti , ha ellenkeznek neki.Rendkívül jól tudja manipulálni az embereket ,mindenkit úgy mozgat akár egy bábút.Senki nem mondhat neki ellent!Természetem akár anyámé, hirtelen lobbanékony.

Felszerelés/ fegyverek: Mivel nagy hatalmú , vannak testőrei.

Előtörténet:


… Ahhoz , hogy megismerjétek a történetem, először meg kell érteniük lényem...

*…1843.. Hideg téli este volt, a leszerelt katonák haza tartottak.. Márt akinek volt otthona.. Apám, Philip akkor 22 éves volt, haza nemes gyermeke közé tartozott. Vérét adta a haza szabadságért .. Szörnyű veszteség érte őt és századát, vissza vonultak . Mindenki arra ment, amerre látott. Az ő útja, egyenesen haza tartott akkori családjához.. Teste különböző helyeit, kard sújtotta sebek borították.. Nem volt kétséges a hálán járt.. Kóborolt a sötét erdőben , eltévedt, nem találta a haza utat.. Éhezett és szenvedett.. Nem ezt érdemelte .. De az élet márt csak ilyen.. ilyen kegyetlen ! Mélyen az erdőben kóborolt , mikor.. Nem messze tőle, meg látott egy kisebb házat.. Fény szűrődött ki az aprócska ablakból , ezüstös füst hagyta el a ház kéményét , sötétebbre festve az égboltot. Nem volt kétséges a házat lakták . Oda vonszolta magát és be kopogott. Hátra hagyott útját , megjelölve a hóban , vér borította. Háromszor is bekopogott ,de nem nyitott neki ajtót senki.. Könyörgött , éhség és fájdalom gyötörte ..*
- Kérem nyisson ajtót ! Kééérem! Nem akarok semmi rosszat ! Ételt és italt kérnék ! Kérem szánjon meg ! * Semmi válasz.. Könnyei patakzottak , megfordult és tovább indult. Ajtót kinyitották, halk nyikorgással adta meg magát. Vissza fordult .. Arcát kellemes meleg levegő csapta meg,úgy csalogatta, akár egy kis cicát. Egy hálóinges megviselt nő állt az ajtóban, kezében gyertyával.. Arca még is olyan volt, akár egy angyalé.. Meg lepetten pislogott és beljebb lépet. Elgyengült végtagjai végre megpihenhetnek. *
- Üljön le ! * Mutatott a mellettem lévő rozoga székre a nő. A ház ütött kopott volt, mégis otthonos. Nem akart itt időzni.. Csupán enni akart valamit és márt indult is volna..*
- Tessék egyen! * Elé tett néhány szelet fel szelet kenyeret és krumplit. Nem válogathatott , kemény hetek voltak mögötte. Ez a étel számára fő fogás volt. Isten tudja mióta nem evett kenyeret. Egy pohár víz kísérete mellet jól lakott. Na nő örömmel figyelte , ahogy eszik. Ördögi mosoly bujkált megviselt arca mögött. Közelebb ment hozzá és meg markolta izmos véres kezét.*
- Szent egek ! Ezeket a sebeket azonnal el kell látni ! * Nem tűrt ellenkezést, tűt és cérnát hozott. Gyenge hideg kezei, hűsítették, miközben össze varrta a sebeket. Nem akart ellenkezni , hisz szüksége volt az ellátásra. Mikor a nő végzett, fel állt. Ingét kereste, előbb még mellette volt, most meg se híre se hamva.. A nő erősen vissza rántotta a székre. Sosem találkozott még ilyen nővel.. *
- Köszönöm a segítségét! Igazán hálás vagyok, de mennem kell! A családom vár haza.. * Ezzel mindet elmondott a nő arca eltorzult ,ezernyi érzés táncikált rajta.*
- Mostantól ÉN VAGYOK A CSALÁDOD ! * Üvöltötte megtébolyulva. Felkapta, egyenes az ágyára vágta. Még is mi féle teremtmény lehet aki, ekkora erővel bír? Apám próbált gyengének látszódó karaji közül menekülni, de azok nem engedtek. Bele kapott hosszú barna göndör hajába. Parányi szikráját sem mutatta a fájdalomnak. Ördögien fel kacagott. *
- Enyém vagy ! Nézz csak körül, ŐK mind az enyémek voltak! Magukévá akartak tenni! Ezt érdemelték! De te más vagy.. * Az ágy körül hullák hevertek , leszerelt katonák hullái .. Akik vissza éltek a nő szépségével és kedvességével.. Nem érdekelte haláluk .. Hogy vajon hogyan? És mikor történt? Nem félt , engedett a nő akaratának . Bár mi is legyen az .. *
- És ezért te , most megajándékozol ! Egy gyermekkel! * Rá ült apám felső testére, beletúrt hajába ,apró csókokat lehet verejtékes arcára. Különleges ereje volt a nőnek, józan esze ellenére , kívánta őt. Bárkinél jobban kívánta , elfeledve ebben a pillanatban , akkori feleségét . A szenvedélyes éjszakára mint sem emlékezve , tér magához másnap este. Gyenge volt, az ágyon feküdt , körülötte minden véres volt. Nem volt ereje mozogni , sem gondolkozni. Nő mellette ült, arca elégedettnek látszott. Ma talán szebb volt mint , tegnap. Kezében egy talpas poharat tartva figyelte Philip vívódását. Hogy mi volt a pohárba ? Vér.. mi más? Mikor véresen ébredt fel és meglátta a nő poharában lévő tartalmat, rögtön leszűrte mi folyik itt. Akkoriban elég sok mende –monda terjedt a katonák közt, eltűnt nőkről, férfiakról, gyermekekről , akit ki voltak szipolyozva, testük vér tartalma, szinte a nullára csökkent. Ám voltak véletlenszerű esetek ,mikor egy-egy rokon meg mert volna esküdni arra , hogy viszont látták eltűnt család tagjukat. Ám azok sokkal szebbek voltak , régi énjüknél.. Pár ember megúszhatta és átállhatott a sötét oldalra. De ezek mind mesék. Idáig is ,azt hitte apám.*
- Átkozott vámpír szuka! * Suttogta vagyis csak lehelte , hangja nagyon halk volt.. A nő felmordult és arcon vágta. Még nem akarta megölni.Apám égő arcához oda tette hűvös kezét.*
-Igyál! * Azzal elharapta kezén lévő ütőerét és megitatta vérével .Az édes vért apám szájába kezdett áramlani, akaratlanul is, de nyelte az édes mérget.Pár perc le forgása után új előre kapott.. Nem volt a legerősebb,de azért jobban volt.. *
Csak annyit kapsz, hogy írni tudj! Mivel előre tudom , hogy nem hagylak életben.. Írd hát le eme történetet! Hogy gyermeked emlékezhessen rád! * Úgy érzete Phil ,érdemel annyit ez a fattyú , hogy tudja,mit történt. Le írta .. Minden részletet ,minden érzést ,szóról szóra ,remegő kézzel átnyújtotta a nőnek. *
- Átkozott emberek! Meg adtad ,amit akartam ! Köszönöm! De most márt, nincs márt rád szükségem, te nyomorult! * Kii kapta a levelet a kezéből és falnak nyomta és egy egyszerű mozdulattal kitekerte a nyakát. Testét oda vette a többihez.. Elégedetten mosolygott.. Volt apám , nincs apám..*
- Pazarlás ! Pedig még jól is jöhettél volna! De ezt márt nem tudom meg!..
* Anyám gyúlékony természetét, bármi tűzre tudta lobbantani.. Nem volt szüksége társra , elérte célját .Olyan gyermeknek adhatott életet ,amire a legmerészebb álmában sem számított volna . Egy új fajt hozott létre a Nelapsit ..Anyám az első vámpír gyermeke volt. Nem harapták be .. Szó sincs ilyenről, ő vámpírnak született.. igazi vámpírnak .. Apjával folyton össze tűzésekbe keveredett. Látszólag nem nézett ki többnél , mint 25 ..De beül, ott legbelül több száz éves , tapasztalt nő volt beburkolva. Csak egyre vágyott .. Saját gyerekre. Apja persze egy szót sem akart hallani , ilyesmiről.. „Még hogy ez a csodás faj keveredjen az emberekkel??” Előbb irtotta volna ki az összes embert. Megszökött , hogy elérhesse célját…És lám most itt van..

… Miután én megszülettem , anyám hűséges szolgái segítségével új birodalmat hoztunk létre ,egy új országban.. Aminek az élén ÉN álltam. Távol a legnagyobb ellenségtől.. a nagyapámtól... Mindenre megtanítottak.. Legjobb tanárok jöttek hozzám, különböző országokból. Minden nyelvet megtanultam, hogy a továbbiakban tudjak boldogulni. Mind amellett, hogy nagyon művelt vagyok, tökéletes harcost is kiképeztek belőlem. Miután elég értetnek tartott anyám, oda adta apám levelét. Számomra idegen embert volt és az is maradt. Én nem vagyok olyan gyenge, mit ő.. Semmi közöst vonás nem volt bennünk. Szép lassan el felejtettem. Hisz halott volt, mi értelme lett volna , egy olyan embert megőrizni az emlékemben ,aki számomra idegen!? Arra születtem , hogy képviseljem az új fajt. Ahhoz , hogy a birodalmam tovább terjedjen senki nem állhatott utamba. Időközben anyám Itália földjére költözött. Látta sikereim és elégedett volt. Magamra mert hagyni ,így egyedül terjesztettem tovább hatalmam. Mindenki rettegtek tőlem. Véres kezű Philnek hívtak. A hírem , mindenhol hamar megelőzött. Utazni csak ritkán utazgattam , szerettem a székhelyem maradni.. Elértem mindet ,amire valaha is vágyhattam volna. Röpke 17 év alatt.. A nők oda voltak értem , elismert hadvezér voltam… Egy idő után bele fáradtam ebbe az egészbe, annyira unalmas volt. Így hát aludni tértem .. Bizalmasaimat hátra hagytam , hogy vigyázzanak a birodalmamra..
És most 615 év után .. Újra felébredtem mély álmomból. Reménykedve , hogy birodalmam nem foszlott szét..
Vissza az elejére Go down
 
Új Birodalom születése
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: